Архів новин за 1.03.2010

Свій 55-річний ювілей член Національної спілки художників України Ігор Величко вирішив відзначити, подарувавши полтавцям чергову виставку власних робіт

Персональна виставка ювіляра відкрилася у Художньому салоні. Привітати художника з подвійним святом прийшли колеги, рідні, поціновувачі його мистецтва.

1 березня 2010, 18:03

Народний танець - це душа народу, його краса і велич

В цьому переконані організатори та учасники обласного туру ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Творче змагання напередодні пройшло в Будинку культури Залізничників. Спостерігав за ним і Вячеслав Джиган.

1 березня 2010, 18:05

Перший день весни на календарі позначений ще й як Всесвітній день сну

Такий збіг можна назвати невипадковим, говорять психіатри, адже саме з приходом весни у деяких людей може наступити безсоння. Що зробити, аби цього не сталося та коли краще лягати спати - знає Юлія Лис.

1 березня 2010, 18:09

Сьогодні перший день весни

Якщо метеорологи прогнозують, що швидких плюсових температур очікувати ще рано, проте людський організм, переконують медики, вже на всі 100% очікує на весну, а головне – на зміни. На які зміни нині налаштовується наш організм і якими факторами можна пришвидшити прихід весни – далі у випуску.

1 березня 2010, 18:13

Нещодавно уся країна дружно відсвяткувала День захисника Вітчизни

Це свято відзначають усі чоловіки. Проте, поняття «захисник Батьківщини» має на увазі людину мужню, патріотичну, загартовану як фізично, так і морально. Саме такі якості виховують у військово-спортивному центрі "Воїн", котрий існує у Полтаві з 2003 року.

1 березня 2010, 18:22

При виявленні бажання зареєструвати свої відносини пара, вони ж - майбутні молодята звертаються до РАЦСу

Ця ж установа, в разі необхідності, оформлює папери в разі бажання подружжя розлучитися. Скільки повинні викласти зі свого гаманця подружжя, якщо воно виявило бажання розірвати свій шлюб - дізнавались наші журналісти.

1 березня 2010, 18:24

У часи складної економічної ситуації в Україні певні підприємці, намагаючись заощадити кошти, вдаються до ухилення від сплати податків

Днями черговий подібний випадок викрили співробітники Управління податкової міліці Полтавщини. При чому, у ході оперативно-розшукових заходів була виявлена ціла міжрегіональна група фірм, котрі діяли на території Полтавщини, Харківщини та Луганщини.

1 березня 2010, 18:26

За 3 зимові місяці у Полтаві випало 171% снігових опадів від минулорічної норми

Комунальні підприємства вели боротьбу з останніми у посиленому режимі, техніка працювала по місту цілодобово. Виконання цих та інших доручень розглядали сьогодні на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі.

1 березня 2010, 18:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію