Архів новин за 3.02.2010

Антикризова програма Уряду на чолі з Юлією Тимошенко дозволила зберегти стабільність у виплаті пенсій, заробітних плат, соціальних допомог

У цьому переконаний голова Ленінського району Полтави Едуард Рева. Посадовець говорить: видатки з держбюджету на соціальні потреби суттєво зросли як по Україні вцілому, так і у кожному районі Полтави зокрема.

3 лютого 2010, 10:27

Сильні снігопади цієї зими спричинили суттєві незручності не лише комунальним службам, а і балансоутримувачам та мешканцям приватних секторів

Останні мають утримувати у порядку прибудинкову територію та вчасно чистити її від снігу. Проте, далеко не всі місцеві підприємці дотримуються правил благоустрою міста. Відтак, щодня на боротьбу з порушниками виїжджають працівники профільної інспекції.

3 лютого 2010, 10:31

За інформацією Центру пропаганди обласного управління МНС України, за минулий тиждень на Полтавщині виникло 30 пожеж

Одна з них сталася в місті Гадячі, в житловому будинку, розрахованому на дві сім'ї. В пожежі мало не згоріло двоє малолітніх дітей та їх матір. Подробиці цієї надзвичайної події – в матеріалі наших кореспондентів.

3 лютого 2010, 12:24

Шість дитячих садочків сьогодні отримали музичні центри

Під час останнього візиту до Полтави заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко презентував дошкільним закладам міста аудіодиск «Слуханка для української малечі». На носії – казки, пісні, покликані навчати малечу поваги до національних традицій. Щоправда, дитячі садки стикнулися з проблемою: не в кожному закладу виявилася необхідна для прослуховування диску апаратура. Та недолік швидко виправили: міський голова спільно з депутатами від БЮТ за власні кошти придбали для дошкільних закладів музичні центри. Сьогодні перші 6 дитячих садків міста отримали необхідну апаратуру, а вручали її у яслах-садку № 60.

3 лютого 2010, 13:29

Міліція області готується до другого туру виборів Президента України

Наразі триває робота з обстеження приміщень виборчих дільниць, аби усунути можливі недоліки та невідповідності. До виборчих дільниць Полтавщини вже почали надходити бюлетні – ця процедура проходить за обов'язкової участі правоохоронців.

3 лютого 2010, 14:08

Обдаровані діти – найміцніший фундамент для розбудови України

Допомогти їм утвердитись та розвинути свій талант в нашому місті допомагають і конкурси учнівської творчості. Один з них пройшов під гаслом, взятим з творчого доробку великого Тараса Шевченка: «Об'єднаймося ж, брати мої!». На літературному змаганні в міській школі №20 побували і ми.

3 лютого 2010, 14:43

Ці майстри – не професійні художники

В їхньому роду ніколи не було керамістів. Але це не заважає сім'ї Тихонових вже більше 10 років створювати гончарні вироби, які користуються неабияким попитом. Саме їх митці сьогодні презентували в літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка.

3 лютого 2010, 16:21

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію