Архів новин за 2.12.2010

Грип у Полтаві поширюється

Поточного тижня на нього захворіло значно більше людей, ніж минулого. Епідемію краще попередити, або хоча б підготуватися до неї. Так вирішили медики Полтави і зібрали усіх, хто може впливати на ситуацію.

2 грудня 2010, 14:33

Цукровий діабет – хвороба, яка потребує постійного нагляду лікаря

Особливо ж це стосується жінок, які збираються завагітніти або вже перебувають на початковій стадії вагітності. Саме профілактиці та лікуванню цукрового діабету у таких жінок було присвячене чергове засідання медичної ради міста.

2 грудня 2010, 14:37

На один музей у Полтаві стало більше

Це ще одна, а точніше – дві кімнати історії – Полтавського Автоагрегатного заводу. Привід для їх появи – солідний: 1 грудня Автоагрегатному виповнилося 65 років. Як святкували ювілей та відкривали музей історії заводу – дивіться далі.

2 грудня 2010, 14:40

Профілактикою трагедій на дорогах Державтоінспекція займається із педагогами

Від ДАІ – лекції, від педагогів – практика. Кажуть: починати треба якомога раніше. У молодшій школі діти вже повинні знати, як поводитися на дорозі. Чи є такі в навчальному закладі №10, дізнавалася Олена Ляшенко.

2 грудня 2010, 15:02

«Серцем врятуй життя» – акція під такою назвою завершувала ряд заходів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІДом

Захід зібрав на Театральній площі Полтави чимало молоді. Певно, прийшли туди виключно люди з палким серцем, адже того вечора було до -10 градусів за Цельсієм. Втім, до честі і музикантів, і публіки слід відзначити: перші, не зважаючи на мороз, гідно відіграли власні номери, а другі не менш достойно підтримували гурти-учасники.

2 грудня 2010, 15:16

У Полтавському техуніверситеті розвивали академічну науку

У четвер у Полтавському національному технічному університеті завершилася 3 Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки». Пленарне засідання на честь закриття заходу зібрало у виші не лише представників місцевої влади, а й керівництво Національної Академії Наук.

2 грудня 2010, 15:49

У терцентрі Октябрського району з'явилися майстерні трудової адаптації

Потужно відзначили Міжнародний день інвалідів у терцентрі соціального обслуговування Октябрської райради Полтави. Людей з особливими потребами вшановували без веселощів та застіль, а лише з практичного боку: у закладі відкрили майстерні трудової адаптації. Тут підопічні центру зможуть набувати практичних навиків швейної справи, різьбярства, флористики. Не забули й про інваліда Великої Вітчизняної, кавалера 4 медалей «За відвагу!» Олексія Левченка: йому від імені місцевої влади вручили документи на новеньке авто.

2 грудня 2010, 16:24

Верховна Рада України у 2010 році планує надолужити увесь втрачений за роки незалежності час

Лише цьогоріч нардепи активно приймали проект Податкового Кодексу, розглядали проект Житлового та обговорювали проект Трудового Кодексів. Така кодексна ейфорія тягне за собою певні як позитивні, так і негативні зрушення, переконані фахівці. Особливо ж це стосується проекту Трудового Кодексу, який передбачає чимало нововведень стосовно відносин працівник-роботодавець.

2 грудня 2010, 17:50

З 1 грудня українцям пропонують пожити на 922 гривні

З 1 грудня прожитковий мінімум працездатного українця складає 922 гривні. У порівнянні з попереднім показником це – на 14 гривень більше. Така порівняно невелика сума в обрахунку на загальну кількість населення складає 126 мільйонів гривень бюджетних коштів щомісячно. Звідки береться показник прожиткового мінімуму, як його обраховують і що він дає, досліджували Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

2 грудня 2010, 18:17

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію