Архів новин за 14.01.2010

Яскравий літній пейзаж в зимову пору дарує відвідувачам експозиція художніх полотен, що напередодні відкрилася у виставковому залі творчого товариства «Художник»

Свої роботи тут представили викладачі Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко. Враженнями від побаченого ділиться і наш кореспондент Вячеслав Джиган.

14 січня 2010, 09:37

Ніякої угоди про розподіл державних посад після виборів між Віктором Ющенком та Віктором Януковичем не було - про це заявили представники партії «Наша Україна» у Полтаві

Політики зазначили - інформація, яку наприкінці минулого року оприлюднив колишній працівник секретаріату Президента Ярослав Козачок, є провокацією членів Блоку Юлії Тимошенко, аби занизити рейтинги кандидата Віктора Ющенка.

14 січня 2010, 09:54

Де виросла новорічна ялинка, яка прикрашає зараз нашу оселю, роздумувати вже пізно

Втім, якщо ви купували її у особи, яка не має на це відповідних документів, то ризикували, що вона нещодавно була зрізана, припустимо, на цвинтарі. В перші дні 2010-го року у селищі Івонченці був зафіксований випадок зникнення із цвинтаря двох декоративних ялинок. Причетним до цього зникнення виявився 39-тирічний мешканець Івонченців, якому за наругу над могилами тепер загрожує позбавлення волі терміном до трьох років.

14 січня 2010, 10:44

В день старого Нового року працівники та волонтери міського центру соціальних служб завітали до навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами розумового розвитку «Наш дім»

15 вихованців центру мали можливість насолодитися святковою програмою, яка розповіла їм про традиції відзначення цього дня нашим народом, та солодкими подарунками.

14 січня 2010, 12:42

Сьогодні в обмінниках міста практично неможливо було придбати іноземну валюту

Із 7-ми філій різних банківських установ, у яких ми спробували її купити, обміняти гривні на 100-200 доларів чи євро могли тільки у 3-х, інші причини відсутності валюти не пояснювали (або говорили, що її просто не здають полтавці) і не говорили, коли вона з'явиться.

14 січня 2010, 13:20

Держава нищить власну нафто- та газовидобувну галузь - переконаний генеральний директор державного підприємства «Полтаванафтогазгеологія» Геннадій Сікалов

На своїй прес-конференції він зазначив, що змушений фактично боротися з самою державою, захищаючи колектив «Полтаванафтогазгеології» і відстоюючи, по суті, інтереси простого українця.

14 січня 2010, 15:04

Вже знана полтавцями спортивно-пошукова акція «Знайди скарб Мазепи» пройде і цьогоріч

Як і у 2009-му, провести її організатори планують 28 червня, однак, підготовку по збору коштів, як ми повідомляли, вже розпочали, і відтепер стати меценатом може кожен бажаючий. Про ці та інші нововведення в умовах конкурсу йшлось на прес-конференції організаторів заходу.

14 січня 2010, 15:31

Міліція Полтавської області вже вжила необхідних заходів щодо охорони громадського порядку і безпеки громадян під час проведення виборів Президента України

Ще під час передвиборчої кампанії були створені спеціальні мобільні групи, які діятимуть і в день виборів. 3 тисячі правоохоронців забезпечуватимуть порядок і безпеку громадян 17-го січня на виборчих дільницях Полтави та області, повідомив на прес-конференції начальник міліції громадської безпеки Головного Управління МВС в Полтавській області Віталій Хан.

14 січня 2010, 15:56

Сьогодні урочистим закриттям міської ялинки фінішували новорічні свята у Полтаві

Нагадаємо, остання тривала майже місяць – з 19 грудня по 14 січня. Вже традиційно для полтавців і гостей міста – масові гуляння, конкурсні програми, нове новорічне освітлення, більше 30 тисяч подарунків отримала і полтавська малеча.

14 січня 2010, 16:02

Полтава готується до президентських виборів

У приміщенні Ленінського райвиконкому, де базується окружна виборча комісія територіального округу №146, йде розподіл бюлетнів між дільничими виборчими комісіями. Процес планують завершити точно у визначені законом терміни.

14 січня 2010, 16:56

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію