Архів новин за 7.09.2009

Мистецтво водіння карту, кіно- відеозйомки, виготовлення різноманітних виробів з деревини та бісеру – далеко не повний перелік творчих гуртків, які пропонує міський Центр позашкільної освіти

Тут полтавські школярі можуть проводити не лише свій вільний час, але й опанувати ази майбутньої професії. На Дні відкритих дверей у навчальному закладі побувала і наша знімальна група.

7 вересня 2009, 15:00

В державі створено Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад

Її головна мета – захищати інтереси більше 11 тисяч сільських громад, впливати на органи влади, розвивати українське село. Ініціатором створення організації стала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка відвідала установчий з'їзд сільських та селищних голів та пообіцяла – надалі вітчизняне село стане одним з головних пріоритетів у роботі влади.

7 вересня 2009, 15:00

Без двох днів 240 років тому у провінційному містечку Полтаві народилася людина, яка згодом прославила український народ та його мову на весь світ

Ім'я Івана Котляревського тепер знає кожен зрілий українець. Однак, аби побачити його садибу та рукописи, походити місцями, де він бував, потрібно приїхати до Полтави. Тут його спадщину зберігають два музеї: музей-садиба та літературно-меморіальний музей Івана Котляревського. В останньому з нагоди Дня народження зачинателя нової української літератури відбулося урочисте святкування.

7 вересня 2009, 15:00

11 рік поспіль у першу неділю вересня, цьогоріч – 7 числа, згідно з Указом Президента України у нашій державі відзначається День підприємця

У Полтаві співпраця між підприємцями і міською владою вже стала доброю традицією. Приклад тому – ряд благодійних акцій в рамках міської програми «Добрі справи», під час яких полтавські підприємці презентували подарунки найменш захищеним верствам населення. Сьогодні в Галереї мистецтв меценати вже приймали вітання від міського голови Андрія Матковського.

7 вересня 2009, 15:00

В 4-ій міській лікарні паралельно з прийомом пацієнтів тривають ремонтні роботи

Тут активно почали готуватись до температур із позначкою мінус. Ремонтні роботи, зізнається адміністрація закладу, ведуть на всіх фронтах – у приміщеннях, на даху будівлі, заміни зазнають віконні конструкції. За підготовкою до зими спостерігали Крістіна Криженко та Сергій Бовтік.

7 вересня 2009, 15:00

Головне свято Полтави – День міста та 1110-річчя з часу згадки про поселення в Іпатіївському літописі – буде тривати не один день

Окрім того, що відповідним розпорядженням міського голови 23 вересня у місті оголошено вихідним днем, на полтавців очікують і культурно-масові заходи. До речі, тривалість останніх не обмежиться кількома днями, а візьме свій старт у цю середу – відзначенням 240-річниці від Дня народження Івана Котляревського. Про основні приготування говорили сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

7 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію