Архів новин за 4.09.2009

Її штучні квіти з бісеру немов оживають

У свої роботи юна майстриня Софійка Федченко вкладає частину душі та залюбленість в рідний край. Саме він і надихнув дівчину на створення своєї першої персональної експозиції, презентованої сьогодні в музеї-садибі Володимира Короленка.

4 вересня 2009, 15:00

Неліцензійне відео продовжує бути ласим штамком для правопорушників

Днями співробітники Управління служби безпеки України в Полтавській області в ході перевірки вилучили контрафактну відео та аудіо продукцію. Подробиці - далі у випуску.

4 вересня 2009, 15:00

У гаражі одного з сіл Кременчуцького району підприємець підпільно збирав вантажні автомобілі КРАЗ

При виконанні службових обов'язків працівникам Державної податкової адміністрації у Полтавській області доводиться стикатися з різними видами незаконної підприємницької діяльності. Але випадок «тіньового» виробництва, викритий зовсім нещодавно, вразив перевіряючих масштабністю. У гаражі, розташованому в одному з сіл Кременчуцького району, підпільно збиралися... вантажні автомобілі КРАЗ.

4 вересня 2009, 15:00

Економічна криза не повинна впливати на доброчинність та турботу про маленьких полтавців - переконані члени Ради підприємців міста

Вони до професійного свята - Дня підприємця - подарували дитячій міській клінічній лікарні оргтехніку та солодощі для маленьких пацієнтів. Бачили все і наші кореспонденти.

4 вересня 2009, 15:00

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 80% дітей України мають захворювання пародонту

В міській клінічній стоматологічній поліклініці на диспансерному обліку з таким захворюванням наразі перебуває 900 дітей. На виконання в Полтаві міської програми «Дитяча стоматологія» у цьому лікувальному закладі сьогодні відкрили новий спеціалізований пародонтологічний кабінет.

4 вересня 2009, 15:00

Екологічна катастрофа місцевого масштабу сталася нещодавно поблизу 1 міської клінічної лікарні

Мешканці будинку по вул. Енгельса, 25а б'ють тривогу: через аварію на каналізаційному колекторі нечистоти потрапили до ставка, розташованого поруч з будинком. Наслідки витікання - досить невтішні. Про них та про шляхи виходу з надзвичайної ситуації - у сюжеті Олександра Круміна.

4 вересня 2009, 15:00

У перші дні осені природа подарувала полтавцям справжній дощовий бум

Комунальники запевняють, що міська каналізація хоч і має піввіковий стаж, продовжує справлятись із своїм головним завданням, однак, у свою чергу, потребує систематичної прочистки і промивки. За останнім спостерігала наша знімальна група.

4 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію