Архів новин за 30.09.2009

30-го вересня православна церква відзначає свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Це – одне із улюблених свят православних українок. Цього дня у храмах багато жінок, серед них – значна кількість із цими жіночими іменами. На богослужінні у Храмі Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії побувала і наша знімальна група.

30 вересня 2009, 15:00

Осінь – пора збору та заготівлі овочів

Ще й зараз багато полтавців у вихідні їдуть на дачі, аби зірвати останні в цьому році помідори та гарбузи. Часом городники дивуються, які чудеса може створити природа. Адже інколи форма та колір овоча не відповідає нашим звичним уявленням про нього. Виявляється, часто причиною таких змін є захворювання овочевих культур. Більше знає Юлія Лис.

30 вересня 2009, 15:00

Полтавські діти розпочали новий навчальний рік в школах оздоровленими

Про це говорили на черговому засіданні міської медичної ради. Амбулаторно влітку оздоровилося понад 2500 дітей, стаціонарно – більше 400, в місцевих та санаторіях державного значення – понад 500 дітей, а в пришкільних та заміських таборах відпочинку – більше 7-ми тисяч юнаків та дівчат. Про підсумки літнього дитячого одзоровчого періоду 2009 року – в матеріалі наших кореспондентів.

30 вересня 2009, 15:00

«Літа на осінь повернули» – під такою назвою у будинку культури залізничників відбувся перший фестиваль творчості літніх людей

Захід організували Ленінська райрада міста та територіальний центр Ленінського району. Демонструвати власну творчість виявили бажання не лише літні полтавці – на фестиваль приїхали і гості з районів області.

30 вересня 2009, 15:00

Нині на Полтавщині проживає 3 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Майже 90% з них нині перебуває у сімейних формах виховання. Фахівці наразі відзначають і стійку динаміку до збільшення кількості усиновлених дітей: за 5 останніх років таких нараховують 425. Про нинішній стан з усиновленням в області і подальші плани профільних служб говорили на розширеному засіданні Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

30 вересня 2009, 15:00

4-го жовтня в Україні відзначатимуть День працівників освіти

За кілька днів до свята у Галереї мистецтв вітали полтавських освітян. Урочистості з огляду на те, що саме педагогам як нікому притаманні найголовніші людські чесноти, назначили на День Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

30 вересня 2009, 15:00

Полтавщину відвідав посол Австрії в Україні Маркус Вукетіч

«Результатами свого візиту я задоволений» – заявив він після спілкування з міським головою. Чим саме лишився задоволений посол та про що говорили Андрій Матковський та австрійський дипломат, знають Максим Яров та Сергій Бовтік.

30 вересня 2009, 15:00

Більше 20 адміністративних протоколів склали на порушників благоустрою міста у Ленінському районі співробітники профільної інспекції міськвиконкому

Причина, говорять, – одна й та ж: складування будівельного сміття та будматеріалів на комунальній території. Одним з найпроблемніших в цьому плані інспектори називають провулок Коперника. Звідти – матеріал наших журналістів.

30 вересня 2009, 15:00

Сьогодні у міськвиконкомі обговорювали стан готовності міського господарства та житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період

Наскільки готові об'єкти комунального фонду, «Полтаватеплоенерго», «Водоканалу», «Полтавагазу» та інших підприємств, знають наші кореспонденти.

30 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію