Архів новин за 3.09.2009

Першовересневий святковий дитячий настрій у Ленінському районі міста вирішили не обмежувати лише одним днем

У приміщенні райвиконкому зібрали дітей, які потребують найбільшої уваги з боку керівництва району. У затишній атмосфері малеча отримала вітання, солодощі та подарунки.

3 вересня 2009, 15:00

З початку цього року відбулось стрімке зростання роздрібних цін на цукор у всіх регіонах нашої держави

Не виключення і Полтавська область.

Аналіз ситуації на ринку солодкого продукту, проведений за дорученням Кабінету Міністрів України Державною податковою адміністрацією, свідчить: процеси, які відбуваються у сфері виробництва та реалізації цукрової продукції, значною мірою «тінізовані», у цій галузі досить часто фіксуються порушення податкового законодавства.

3 вересня 2009, 15:00

Хвиля пограбувань з метою отримання швидкої наживи прокотилася Крюківським районом міста Кременчука

Жертвами п'яти молодих нападників ставали, в основному, пенсіонери та люди похилого віку. Кременчуцьке міське управління міліції зафіксувало серед цих злочинів і один із летальним кінцем. Що спонукало нині затриманих на жорсткі грабунки декількох помешкань, наш наступний матеріал.

3 вересня 2009, 15:00

Яскраві фарби, олівці, кольоровий папір і багато іншого канцелярського приладдя зі шкільним рюкзаком

Саме такі подарунки від підприємців міста в рамках програми «Добрі справи» отримали вихованці міського центру реабілітації дітей до 18 років.

3 вересня 2009, 15:00

Мешканці будинку по Великотирнівській, 25/2 всерйоз стурбовані, вони вважають: нинішній балансоутримувач багатоповерхівки некваліфіковано надає власникам квартир необхідні послуги

Представник ЖЕДу, у свою чергу, запевняє: проблема стара, і полягає вона у несплаті мешканцями за ці послуги. За що, вважають люди, вони переплачують і чому хочуть, аби місто прийняло будинок до комунальної власності міста, знають наші кореспонденти.

3 вересня 2009, 15:00

Колишній парк імені Кірова, що навпроти Галереї мистецтв, отримав друге дихання

Нова і більш сучасна назва разом з новими, по-справжньому дизайнерським подарунком у перші дні осені чекала на студентів. Відтепер гуляти молодь буде у Студентському сквері і сидіти – на єдиній у місті справжній лаві знань.

3 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію