Архів новин за 18.09.2009

В одному із залів літературно-меморіального музею Панаса Мирного відкрилася персональна виставка «Полтавські килими» майстра Василя Деркача

Сам із Решетилівщини, він приурочив виставку своїх робіт у Полтаві до Дня міста. Незважаючи на назву експозиції, у музеї Панаса Мирного, окрім гобеленів, автор представляє ще й живопис та кераміку.

18 вересня 2009, 15:00

У Полтаві вперше пройшов міський відкритий інтегрований фестиваль творчості, участь в якому взяли люди з обмеженими фізичними можливостями

Артисти зібралися не лише з Полтави та області, але й з багатьох інших регіонів України. Для їхньої зручності за кулісами сцени Міського будинку культури облаштували спеціальний пандус. Подробиці мистецького дійства, яке тривало два дні, знають В'ячеслав Джиган та Юлія Лис.

18 вересня 2009, 15:00

В рамках святкових заходів до 66-ї річниці з Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників в Київському районі міста визволителів вітали удома

Таких в районі залишилося лише двоє. В одного з них, інваліда Великої Вітчизняної війни Івана Смовта, сьогодні – подвійне свято: він відзначив 88-ий День народження. Привітала ветерана і наша знімальна група.

18 вересня 2009, 15:00

У Полтаві пройшов 1-ий етап цьогорічної військово-патріотичної гри «Сокіл»

Величезні гурти полтавських школярів, козацькі стяги, дим від багаття – таку картину сьогодні можна було бачити на ставках, що поблизу мікрорайону Половки. Зібрання молоді – 1-ий етап цьогорічної військово-патріотичної гри «Сокіл». Юні козаки змагаються вже шостий рік і щороку, запевняють організатори, кількість бажаючих відчути дух старовини зростає.

18 вересня 2009, 15:00

У Головному управлінні МВС області відбулася прес-конференція, присвячена фальсифікації алкогольних напоїв на Полтавщині та протидії обігу підробок

Експерти констатують: фальсифікованого спиртного в області стали виробляти менше. Проте, тінізація у цій сфері все ще має місце. Тому і розповідали міліціонери, як відрізнити підробку від оригінального напою. Як це зробити, знають Олександр Крумін та Павло Бабінчук.

18 вересня 2009, 15:00

Полтавські ринки за 8 місяців цього року виконали план по ринковому збору більше ніж на 100%

Про це говорилося під час чергової наради у міськвиконкомі з питань діяльності цих торговельних об'єктів. В той же час, до адміністрації ринків у міської влади залишається декілька питань, зокрема, незадовільним залишається санітарний стан деяких торгових площ та недотримання умов торгівлі певними видами продукції.

18 вересня 2009, 15:00

Пил, окис азоту, вуглекислий газ, різні концерогени – такі шкідливи викиди виділяються у повітря при спалюванні сухого листя та трави

Цим у Полтаві грішать як самі мешканці, так й інколи двірники ГЖЕДів, кажуть в інспекції по контролю за благоустроєм. Саме з цим явищем у дворах міста боролися цього тижня інспектори.

18 вересня 2009, 15:00

До Дня міста одна з головних транспортних артерій Полтави отримає нове обличчя

Вулицю Калініна наразі реконструюють. Роботи ведуться на ділянці від вулиці Грушевського до Алмазної – тут кладуть нове покриття, яке, говорять будівельники, відповідає європейським нормам.

18 вересня 2009, 15:00

Власники квартир у ще недобудованих будинках по бульвару Богдана Хмельницького, 21 ключі від своїх помешкань отримають до кінця року

Власники квартир у ще недобудованих будинках по бульвару Богдана Хмельницького, 21 можуть зітхнути з полегшенням – свої домівки вони зможуть отримати до кінця цього року. Про це заявив секретар міської ради Олександр Козуб під час робочої поїздки на будівництво. Нагадаємо, об'єкти знову почали зводити після виділення багатомільйонної допомоги держави.

18 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію