Архів новин за 10.09.2009

В Україні нещодавно з'явився перший вчитель-герой

До свята Дня Незалежності полтавська вчителька української мови та літератури Тетяна Балагура з рук Президента Віктора Ющенка отримала почесну відзнаку «Герой України». Колеги та учні пані Тетяни високо оцінюють її професійні якості та захоплюються її неймовірною закоханістю в рідне слово. Спілкувалися з нагородженою в її рідному ліцеї №1 імені Котляревського і наші журналісти.

10 вересня 2009, 15:00

18 вересня в місті Чернівцях пройде традиційний Всеукраїнський музичний фестиваль «Червона рута»

Участь в ньому візьме і полтавський альтернативний гурт «Сестра Керрі», який переміг в обласному етапі фесту. Фінансову допомогу колективу у здійсненні поїздки на мистецьке дійство надав міський благодійний фонд «Жіноча рада». Як налаштовуються на перемогу молоді музиканти, дізнавався В'ячеслав Джиган.

10 вересня 2009, 15:00

У міськвиконкомі відбулося засідання комісії, на якій говорили про стан недоїмки до Пенсійного фонду України полтавських підприємств

За оперативними даними, останні заборгували у фонд загальнообов'язкового державного пенсійного страхування майже 24 мільйона 280 тисяч гривень.

10 вересня 2009, 15:00

Ситуація у місті з кишковими захворюваннями залишається напруженою

Однак позитивним, вважає головний санітарний лікар міста Анатолій Журавльов, є той момент, що цьогоріч масових спалахів кишкових захворювань та харчових отруєнь у Полтаві не зареєстровано. Із спільного засідання міських фахових комісій – наш наступний сюжет.

10 вересня 2009, 15:00

У четвер, 10 вересня, набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України»

Його текст опублікований у сьогоднішньому номері газети Голос України. Даний закон скорочує терміни кампанії з виборів Президента зі ста двадцяти до дев'яноста днів.

10 вересня 2009, 15:00

До Дня міста 60 ветеранів Великої Вітчизняної та війни в Афганістані отримають нові газові прилади

60 ветеранів Великої Вітчизняної та війни в Афганістані отримали довгоочікувані подарунки. Завдяки додатковим надходженням до бюджету на останній, 42 сесії міської ради, депутати погодили виділити 70 тисяч гривень на встановлення нових газових приладів для ветеранів. Роботи зі встановлення газових плит та колонок планується завершити до Дня міста. А перші поставили вже сьогодні.

10 вересня 2009, 15:00

Роки роботи по розшуку людей, які не отримали заслужених нагород, ще й зараз тривають у російських архівах та мають свій результат

Аби вручити дві відзнаки рідним учасників бойових дій в Афганістані, до Полтави прибув аташе Російської Федерації Сергій Ігнатенко.

10 вересня 2009, 15:00

Діти, зброя та футбол

На початку тижня один з загальнонаціональних каналів повідомив про те, що у полтавській школі №16 сталася надзвичайна подія – дітей з території футбольного майданчика вигнали працівники приватної охоронної фірми, при цьому, за словами самих дітей, погрожуючи останнім зброєю. Точку зору на цю ситуацію міської влади сьогодні дізнавалися наші кореспонденти.

10 вересня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію