Архів новин за 3.08.2009

Гаряче на вихідних було на 3-му пляжі міста, що знаходиться у підпорядкуванні Октябрського району

Причому, не лише від спеки. На волейбольному майданчику зони відпочинку проводився турнір з пляжного волейболу серед аматорів. Змагалося тут 24 полтавця. Подробиці турніру - у сюжеті Олександра Круміна.

3 серпня 2009, 15:00

Колоритне свято влаштували на день села в Абазівці

Міні-ярмарок, який був заснований ще в середині ХІХ століття на території садиби багатого українського поміщика Михайла Абази, отримав своє друге дихання. Разом з жителями та гостями села ярмаркували і наші журналісти.

3 серпня 2009, 15:00

29 липня - святковий день для працівників міліції

Саме 29 липня 90 років тому було створено управління кадрового забезпечення. Тому з нагоди свята полтавських правоохоронців-кадровиків привітав головний міліціонер Полтавщини Михайло Цимбалюк.

3 серпня 2009, 15:00

Близько року тому у Полтаві встановили першу вуличну камеру відеоспостереження

Наразі їх у місті вже 26. Міські правоохоронці кажуть: із встановленням камер у їхній роботі розпочалася нова ера. Як допомагають камери відеоспостереження міліціонерам на практиці - бачили Юлія Лис та Павло Бабінчук.

3 серпня 2009, 15:00

МНС-ники б'ють на сполох: кількість потопельників у річках Ворскла та Коломак склала вже 12 осіб

Це удвічі більше за аналогічні показники року минулого. І, що особливо трагічно, серед загиблих були і діти шкільного віку. Сумна статистика змусила начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому вкотре звернутися до полтавців з проханням дотримуватися основних правил поводження на воді.

3 серпня 2009, 15:00

У Полтаві паспортизують всі дерева

Полтава - одне з найзеленіших міст України. Зелені насадження міста виконують надзвичайно важливу екологічну та оздоровчу роль. Дерева та кущі - біологічні об'єкти, які мають свій вік та цінність, і аби визначити їх, у місті проводять паспортизацію зелених насаджень. У результаті роботи фахівців кожне дерево міста матиме свій паспорт.

3 серпня 2009, 15:00

Амброзія у Полтаві зростає навіть у деяких парках - встановила інспекція по контролю за благоустроєм міста

До найнебезпечнішого періоду - часу цвітіння рослини - залишається один-два тижні, а полтавці, між тим, можуть натрапити на неї під час відпочинку. Свій внесок у боротьбу з алергенами зробили і наші кореспонденти, намагаючись дізнатись - хто винен і що робити.

3 серпня 2009, 15:00

Активніше боротися з амброзією закликав комунальників під час апаратної наради у міськвиконкомі секретар міської ради Олександр Козуб

До періоду цвітіння цієї алергенної рослини залишаються лічені дні, а зростає її у Полтаві ще чимало. Інспекція по контролю за благоустроєм навіть склала спеціальний перелік таких місць.

3 серпня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію