Архів новин за 29.08.2009

Вона називає себе провідником між роками довжиною в століття

Свою збірку на воєнну тематику 1909 року у Полтаві презентувала столична бібліограф-дослідниця Людмила Саприкіна. Чому вона вважає своє видання унікальним, знають В'ячеслав Джиган та Сергій Сепітий.

29 серпня 2009, 15:00

У місті відбулося перше засідання оргкомітету змагань з кінного спорту на Кубок Полтавської обласної ради

Нарада була покликана врегулювати основні організаційні питання щодо проведення першості, яка відбудеться 5 вересня у мікрорайоні Левада. Участь у турнірі візьмуть представники 6 областей України, у тому числі і Полтавської, а серед учасників - майстри спорту міжнародного класу, чемпіони та призери України.

29 серпня 2009, 15:00

Чимало українців сформували негативне ставлення до імунопрофілактики

Але більшість з них, переконують лікарі, не згадує про те, що вакцинація допомагає побороти чимало хвороб та врятувати людські життя. Відмовляючись від щеплень, батьки прирікають свою дитину на постійний ризик. На цьому наголошували учасники круглого столу, що пройшов у приміщенні обласного управління охорони здоров'я.

29 серпня 2009, 15:00

В одному з репортажів наших новин ми повідомляли про знайдену дівчинку

Нагадаємо, її, покинуту на лавці біля лікарні, знайшла жінка. Днями у відділі зв'язків з громадськістю Полтавського ГУМВС нам повідомили, що завдяки репортажу вдалось знайти рідних дівчинки. Проте, цього разу, говорять правоохоронці, історія маленької Надійки закінчується не так, як вони того очікували.

29 серпня 2009, 15:00

Інспекція по контролю за благоустроєм міста продовжує боротьбу з незаконними діями мешканців Полтави, які, зокрема, стосуються порушень правил проведення земельних робіт

Сьогодні перевіряючі зупинилися на вул. Пушкіна. Репортаж з місця події - від Олександра Круміна.

29 серпня 2009, 15:00

Цими днями у всіх оздоровчих таборах Полтавщини завершується четверта оздоровча зміна, а значить - і весь оздоровчий сезон

Така подія, як правило, викликає сумні емоції у дітей, які там відпочивали. Адже вони прощаються не лише зі своїми друзями, а й з літом. Останній день у одному із оздоровчих таборів бачили наші журналісти.

29 серпня 2009, 15:00

До прийому учнів 1 вересня свої останні приготування проводять і професійно-технічні навчальні заклади області

В минулому році набір в останні складав 7 тисяч учнів. На сьогодні ж отримати робітничу професію чи пов'язану зі сферою облуговування бажають лише близько п'яти з половиною тисяч вступників. З чим пов'язана ця тенденція, з'ясовували на педагогічній конференції, що пройшла у Полтавському професійному ліцеї.

29 серпня 2009, 15:00

Напередодні Дня першого дзвоника для цьогорічних першачків на Полтавському стадіоні «Ворскла» пройшло яскраве загальноміське свято

Дійство, говорять організатори, намагалися провести так, щоб цей день запам'ятався малечі на все життя. Яскраві враження і дитячі посмішки від подарунків бачила і наша знімальна група.

29 серпня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію