Архів новин за 22.08.2009

Для Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді важливим напрямком діяльності є робота з людьми з особливими потребами

Для цієї категорії центр постійно проводить різноманітні соціально-мистецькі та культурно-просвітницькі програми. Ось і цього разу - напередодні Дня незалежності - влаштували святкову програму для молодих людей під назвою «Ми діти твої, Україно!»

22 серпня 2009, 15:00

Цього року зібрати дитину до школи – удвічі дорожче за рік минулий

До початку навчального року лишилося трохи більше тижня. Більшість батьків своїх чад до школи вже зібрали. Тим, хто цього зробити не встиг, потрібно буде мало не за один раз викласти кругленьку суму. Яку - підраховували наші журналісти.

22 серпня 2009, 15:00

Своєчасна сплата страхових внесків визначає розмір майбутньої пенсії

Про це вкотре нагадують представники Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області. Тим більше, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом» посилив персональну відповідальність посадових осіб за недобросовісне виконання своїх обов'язків.

22 серпня 2009, 15:00

Незвичайний як для лікувальних закладів конкурс завершився у Полтаві

Його приурочили до 18-ї річниці незалежності України. Які із медичних установ посіли перші місця та за що - знає Юлія Лис.

22 серпня 2009, 15:00

Майже 35 тисяч студентів з 25 вищих навчальних закладів міста - таку кількість людей на сьогодні обслуговує студентська поліклініка 4 міської клінічної лікарні

Створений рішенням 15 сесії міськради і відкритий у січні 2008, повноцінний оновлений медичний заклад зараз оснащений найсучаснішим обладнанням, а у штаті працює майже 130 осіб, з яких 40 - власне лікарі. Про готовність студентської поліклініки до нового навчального року - у нашому наступному матеріалі.

22 серпня 2009, 15:00

Не за горами опалювальний сезон, але не всі котельні готові забезпечити теплом підпорядковані будинки

Зокрема, суттєві проблеми з теплопостачанням можуть виникнути у мешканців багатоповерхівок, які обслуговуються котельнею Полтавського турбомеханічного заводу. Борг мешканців за отримане тепло складає понад 850 тис. грн. Керівництво заводу говорить: якщо хоча б частина заборгованості не буде погашена, майже 2 тисячі квартир залишаться без тепла. Мешканці ж підпорядкованих багатоповерхівок стверджують: послуги з теплопостачання квартир надаються на досить низькому рівні. Думки обох сторін слухали наші кореспонденти.

22 серпня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію