Архів новин за серпень 2009 року

1 серпня православні віряни вшановують пам'ять преподобного Серафима Саровського

На території міста з 2005 року функціонує храм святого, у якому зберігається частка його мощей. Про історію життя Серафима Саровського і храмове свято у Полтаві дізнавались наші журналісти.

1 серпня 2009, 15:00

Давно відомо, що мода - річ мінлива

Однак, прагнення завжди встигати за нею у наш час - один із важливих пріоритетів у житті сучасної молоді і не тільки. Українок відносять до когорти найкращих жінок світу, а полтавки і взагалі у цьому хіт-параді посідають почесне місце. Як слідкують за модою у Полтаві та на які експерименти надихає жіночу стать літо - дізнавалася Юлія Лис.

1 серпня 2009, 15:00

Як фінансова криза коригує плани молодят на весілля - дослідження наших кореспондентів

Сонячна погода, гарний настрій і відповідне вбрання - головні умови для відзначення головного в житті кожної закоханої пари свята - весілля. Наскільки економічна фінансова криза вплинула на весільні вподобання полтавських молодят, дізнавались Крістіна Криженко та Сергій Бовтік.

1 серпня 2009, 15:00

На Полтавщині постійно реєструються все нові випадки виявлення фальсифікованої горілки

Регіональна програма по боротьбі зі злочинністю в Полтавській області передбачає цілий комплекс заходів з попередження правопорушень серед суб'єктів підприємництва, які займаються виготовленням та торгівлею підакцизними товарами, зокрема, лікеро-горілчаною продукцією. Уже з початку цього року працівники податкової міліції Полтавщини викрили та знешкодили півсотні підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, в тому числі, вісім таких, що займались виготовленням та збутом фальсифікованих алкогольних напоїв.

1 серпня 2009, 15:00

Профілактичні щеплення проти інфекційних хвороб - це зміцнення імунітету та мобілізація відповідних клітин у боротьбі з відповідними вірусами, запевняють медики

Як і хто проводить вакцинацію населенню України і чим може загрожувати ігнорування щеплень - розбирався Максим Яров.

1 серпня 2009, 15:00

Складно вирішуваним у Полтаві залишається працевлаштування інвалідів

Перешкодою, за інформацією міського центру зайнятості, є невідповідність між вимогами роботодавців, медичними показниками і станом здоров'я шукачів роботи. Про те, наскільки важко нині знайти рооту, будучи людиною з особливими потребами, – в матеріалі В'ячеслава Джигана.

1 серпня 2009, 15:00

На території 3 міського пляжу відкрили пляж для інвалідів

У день відкриття сюди прийшли представники міської влади, громадських організацій, а найголовніше - самі люди з обмеженими фізичними можливостями. Останні відразу і випробували місце для відпочинку та поділилися враженнями від благоустрою пляжу.

1 серпня 2009, 15:00

Гаряче на вихідних було на 3-му пляжі міста, що знаходиться у підпорядкуванні Октябрського району

Причому, не лише від спеки. На волейбольному майданчику зони відпочинку проводився турнір з пляжного волейболу серед аматорів. Змагалося тут 24 полтавця. Подробиці турніру - у сюжеті Олександра Круміна.

3 серпня 2009, 15:00

Колоритне свято влаштували на день села в Абазівці

Міні-ярмарок, який був заснований ще в середині ХІХ століття на території садиби багатого українського поміщика Михайла Абази, отримав своє друге дихання. Разом з жителями та гостями села ярмаркували і наші журналісти.

3 серпня 2009, 15:00

29 липня - святковий день для працівників міліції

Саме 29 липня 90 років тому було створено управління кадрового забезпечення. Тому з нагоди свята полтавських правоохоронців-кадровиків привітав головний міліціонер Полтавщини Михайло Цимбалюк.

3 серпня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію