Архів новин за 8.07.2009

«Обереги пам'яті» або «Обеліск» – під такою назвою у селищі Шили Полтавського району відбувається міні-симпозіум монументальної керамічної скульптури

У заході, що триватиме до 10 липня, беруть участь митці з нашого міста, а також Харкова, Донецька, Ужгорода, Республіки Крим. Примітно і те, що скульптори мешкають не у наметах чи в готелі, а у будинку архітектора Дмитра Яцька, який добровільно надав власну оселю для проведення такого заходу. У творчому обійсті побувала і наша знімальна група.

8 липня 2009, 15:00

Навчання студентів у сосновому лісі на мальовничих берегах Ворскли – це не міф, а реальність, переконують у ПНТУ імені Кондратюка

У навчально-оздоровчому комплексі «Ворскла», який напередодні відкрив вуз у селищі Крутий Берег, не відходячи від навчального плану поєднують відпочинок та процес викладання. Побували на відкритті і наші кореспонденти.

8 липня 2009, 15:00

На сьогодні залишається невідомою точка зору замовника будівельних робіт пам'ятника Іванові Мазепі – обласної державної адміністрації

Втім, тема можливої вирубки близько десяти дерев, які, начеб-то, замовник збирається знести заради можливого перенесення монумента, викликала у місті широкий резонанс. Доки ми чекаємо коментарів посадовців обласної влади, наші кореспонденти дізнавалися думки полтавців з приводу встановлення монумента на Соборному майдані.

8 липня 2009, 15:00

Про основні екологічні питання, які нині гостро стоять на Полтавщині, говорили у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка

На базі останнього вже 2 роки працює новий проект «Агроекологічний центр Полтавщини». Про дворічні екологічні надбання українських та зарубіжних спеціалістів – далі у випуску.

8 липня 2009, 15:00

Одним з головних спонсорів відзначення 300-річчя Полтавської битви було закрите акціонерне товариство фірма «Полтавпиво»

Саме це підприємство задовольняло хмільні апетити полтавців та гостей дійства. У адміністрації заводу зізнаються – вони повністю втамували спрагу гостей, а от останні їх дещо здивували. Чим саме – знає Максим Яров.

8 липня 2009, 15:00

Питання про розгляд концепції щодо поводження з зеленими насадженнями міста було основним, яке розглядали на засіданні постійної комісії з питань інноваційного, науково-технічного і екологічного розви

За результатами засідання, першочергово будуть проводитись роботи у зелених зонах, прилеглих до найпопулярніших туристичних маршрутів. Також у Полтаві створять реєстр аварійних дерев. Детальніше про засідання – у нашому наступному сюжеті.

8 липня 2009, 15:00

Трава по пояс в центрі Полтави – такий пейзаж побачили наші кореспонденти під час рейду з інспекцією по благоустрою міста

Інспектори говорять – невиконання полтавцями норм адмінзаконодавства щодо викосу трави загрожує буйним цвітінням алергенних рослин.

8 липня 2009, 15:00

Вранці у мікрорайоні Алмазному загорівся один з тролейбусів комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс»

Останній разом з пасажирами рухався згідно з графіком по 8-му міському маршруту. За даними обласного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, співробітники якого які гасили полум'я, жертв немає. Більше про цей випадок – далі у сюжеті.

8 липня 2009, 15:00

Полтава сьогодні потерпала від негоди

Як повідомили у Полтавському центрі з гідрометеорології, територією області проходять атмосферні фронти, наслідком чого стали сильні зливи та шквали, швидкість вітру досягала 15-20 метрів на секунду. Місцями був град, на даний момент випало більше 14 мм опадів.

8 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію