Архів новин за 28.07.2009

Література у стилі «фентезі» – предмет для вираження себе в мистецтві для лікаря-анестезіолога з 30-річним стажем Олександра Архиповця

Він не вважає себе професійним письменником, але мріє про визнання. Вже незабаром світ побачать дві його книги. Одну з них автор ексклюзивно презентував нашій знімальній групі.

28 липня 2009, 15:00

Про підсумки роботи галузі охорони здоров'я міста за І півріччя і завдання на 2 половину року говорили на медичній раді

Очільник відомства Сергій Котов зазначив, що останні 6 місяців роботи лікувально-профілактичних закладів міста пройшли у дещо екстремальних умовах - за браком державних коштів і через багатий на ювілейні дати 2009 рік.

28 липня 2009, 15:00

Вигулювання собак у парках - власники тварин «за», решта - «проти»

Багато полтавців мають чотирилапих друзів. Перед тими, хто має вдома собак, з першого ж дня постає питання: де вигулювати тварину, адже без щоденних прогулянок вона просто не може існувати. Найвірогідніше місце - парки та сквери, адже це, як правило, велика площина. Часто самі хазяїни розуміють: й вони - не найкраще місце для прогулянок, втім, альтернативи не знають. Тему досліджувала Юлія Лис.

28 липня 2009, 15:00

Правоохоронці області вилучили понад 2 т живої та переробленої риби з приватного господарства мешканця одного з сіл

Минулого тижня правоохоронці Полтавської області вилучили понад 2 т живої та переробленої риби з приватного господарства мешканця села Світлогірське Кобеляцького району. Всі процеси з переробки та зберігання річкової риби відбувалися у господарському приміщенні підприємця. Подробиці цього випадку - далі у випуску.

28 липня 2009, 15:00

Внутрішні непорозуміння, винесені на розгляд депутатської комісії, стали поштовхом до рішення про перевірку використання державних коштів, виділених на ремонт доріг

Майже 2 роки між філією Полтавської дорожньо-експлуатаційної дільниці як виконавцем, обласною організацією як юридичною особою і службою автомобільних доріг як замовником наростають спірні питання. Цього разу у формі звернення трудового колективу філії їх винесли на розгляд постійної депутатської комісії обласної ради.

28 липня 2009, 15:00

У Полтаві відбулося розширене засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області за підсумками роботи у 1 півріччі

На зібранні оприлюднили показники по надходженню коштів: з цим пенсійники справилися на 104 відсотка, а це означає, що за півроку до бюджету з усіх джерел фінансування надійшло 2 мільярди 612 мільйонів гривень. Проте, багато говорили й про проблеми у роботі.

28 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію