Архів новин за 24.07.2009

І - до чистоти в громадських місцях

Влітку центральними вулицями Полтави прогулюється значно більше полтавців, ніж у будь-яку іншу пору року. Та й час таких прогулянок часто сягає пізньої пори. Саме влітку гостро постає проблема легковажного ставлення деяких полтавців до дотримання гігієни на вулицях міста: хоч у Полтаві є кілька туалетів загального користування, деякі мешканці справляють свої потреби в неустановлених для цього місцях.

24 липня 2009, 15:00

З року в рік, говорять лікарі, стабільною залишається ситуація з високим рівнем харчових отруєнь

Останні мають свою літню особливість, адже у спекотний час якість і термін зберігання продукції потребують постійного контролю з боку споживачів. Про те, що робити, аби уникнути отруєння, і чим собі допомогти, якщо ви все ж спожили неякісну продукцію, - дізнавались наші журналісти.

24 липня 2009, 15:00

Названо ім'я нового начальника управління податкової міліції області

Ним став генерал-майора міліції Віталій Захарченка. Представлення нового очільника структури відбулося днями у Полтаві.

24 липня 2009, 15:00

На сьогоднішній день на Полтавщині – жодної пожежі на полях проти 4-х у минулому році

Такий результат планових та позапланових перевірок МНС-никами сільськогосподарських підприємств. Під час рейдів були зафіксовані і недоліки, і порушення, однак, всі вони були усунуті у день перевірки.

24 липня 2009, 15:00

«Програма розвитку та удосконалення системи цивільного захисту населення Полтави на 2008-2010 роки» була затверджена рішенням 22 сесії міської ради 5 скликання від 6 грудня 2007 року

Нею передбачено виділення коштів з міського бюджету на оснащення Полтавського воєнізованого аварійно-рятувального взводу основними засобами, поточні видатки та оплату витрат, пов'язаних з виконанням попереджувальних та аварійно-відновлювальних робіт, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Про стан виконання цієї програми у минулому та поточному роках – далі у матеріалі.

24 липня 2009, 15:00

Відсутність пандусів, спеціальних кнопок на адмін та житлових будівлях, об'єктах соціального призначення унеможливлює доступ до останніх людей-колясочників

Про шляхи вирішення щоденних проблем, з якими стикаються люди з особливими потребами, говорили на засіданні комітету по доступності у міськвиконкомі.

24 липня 2009, 15:00

Більше 40 протоколів за складування будівельного сміття у дворах склали за останні 30 днів працівники інспекції по контролю за благоустроєм

Люди роблять ремонти, а результати робіт виставляють під деревами у своїх дворах, порушуючи цим адміністративне законодавство.

24 липня 2009, 15:00

Ситуацію на ринку треба вирішувати шляхом компромісу

Про це напередодні заявив на спеціальному засіданні у міськвиконкомі міський голова Андрій Матковський. Підписання меморандуму між міською владою та керівництвом ринку остаточно не вирішило усіх питань, саме про них і говорили під час зустрічі.

24 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію