Архів новин за 2.07.2009

Літня пора для мешканців міста – можливість відпочити на природі

Втім, дуже часто такий відпочинок супроводжує сусідство комах. Останні, за словами медиків, не такі вже й безпечні і навіть звичайних укус комара може в окремих випадках призвести до оперативних втручань. Але, зауважують спеціалісти, все – в руках самих людей. Як правильно себе поводити, якщо все ж комахи атакували вас, дізнавалися наші журналісти.

2 липня 2009, 15:00

У Полтаві оголосили про початок прийому заявок на присудження премії імені видатного козацького літописця Самійла Величка

Головна її ідея – популяризація історико-культурної спадщини України та відкриття нових імен в області дослідження історії країни та зокрема Полтавщини. Більше про премію дізнавався В'ячеслав Джиган.

2 липня 2009, 15:00

У червні Полтавою прокотилася хвиля нападів на жінок, які у вечірній час прогулювалися вулицями міста

Улюбленими місцями злочинної дисклокації нападкників були вулиці Рози Люксембург, Куйбишева та район 27 школи. Наразі зловмисники затримані і вже порушено кримінальну справу за фактом грабежів.

2 липня 2009, 15:00

У Палаці дозвілля «Листопад» вітали податківців з їх професійним святом, яке традиційно припадає на 2 липня

Присутні на святі відзначили: державній податковій адміністрації у Полтавській області є чим пишатися, адже її працівники – у п'ятірці найкращих по Україні. Про що ще говорили і чого бажали податківцям у їх професійне свято, знають наші кореспонденти.

2 липня 2009, 15:00

Застосування засобів впливу при затриманні підозрюваних, формальне пояснення їх прав, низька кваліфікація адвокатської допомоги та незадовільні умови в ізоляторах тимчасового утримання – основні поруш

Такі дані навели представники правоохоронних органів на засіданні прес-клубу за участю представників Головного управління МВС в області.

2 липня 2009, 15:00

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном

На ньому заслухали звіт керівника обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей ім. Макаренка про результати фінансово-господарської діяльності закладу за 2008-2009 роки, розглянули питання удосконалення надання послуг населенню з державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, розглянули заяви і звернення державних установ.

2 липня 2009, 15:00

Полтава – місце, відоме своєю славетною історією та архітектурними пам'ятками

Тому наше місто здавна приваблює туристів, а отже, завжди має бути чистим і охайним. Зокрема, у належному стані мають бути і фасади будинків міста, а також прибудинкові території. Проте, деякі споруди, незважаючи на приписи міського управління архітектури, і надалі кидаються в очі полтавцям та гостям міста невідремонтованими чи обписаними стінами або ж зруйнованими тротуарами. Бачили такі будинки і наші журналісти.

2 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію