Архів новин за 13.07.2009

13 липня православні вшановують Горбанівську ікону Божої матері

Останню в церковних піснеспівах називають «Заступницею й Похвалою землі Полтавської». Про історію знаходження образу і традиційні хресні ходи дізнавались наші журналісти.

13 липня 2009, 15:00

20 тисяч доларів вимагала з підзахисного приватний адвокат

Остання обіцяла, що в разі надання грошей зможе вирішити судовий розгляд кримінальної справи на користь підсудного. Втім, цим планам завадили оперативні дії співробітників Полтавського управління по боротьбі з організованою злочинністю.

13 липня 2009, 15:00

Віднині мешканці Ленінського району матимуть поліпшені умови для лікування та відновлення здоров'я

Зокрема, жінки – у 3-й міській клінічній лікарні оновили кабінети жіночої поліклініки та встановили бальнеологічний комплекс. Такі переміни – радість не лише для пацієнтів, а й для лікарів та депутатів міської ради, які депутатським коштом сприяли осучасненню лікарні. Юлія Лис – далі.

13 липня 2009, 15:00

Відзначення 300-ої річниці битви під Полтавою завершилося, залишивши по собі безліч статистичних даних

Серед різних цифр, зафіксованих після відзначення Полтавської баталії, важливими є обсяги продажу власної продукції місцевими підприємцями. Зокрема, завод продтоварів «Світанок» порадував численних гостей міста смачним полтавським квасом. Скільки літрів традиційного слов'янського напою випили у дні відзначення подій 1709 року та які відгуки отримали заводчани про свій фірмовий напій, дивіться далі.

13 липня 2009, 15:00

Екологічно чисті продукти та все необхідне за помірними цінами у Полтаві тепер пропонує ще один ринок

Отримати максимум користі від літньої пори, а головне – вітамінний заряд на все літо – завдання, яке перед собою намагається поставити кожен полтавець. Однак, як показує практика, або якість залишає бажати кращого, або ціни кусаються. Якісні продукти, зручне розташування торговельних точок, зручних паркінг, щомісячні ярмарки і приємні подарунки стали ближчими до мешканців міста. Цієї неділі, 12 липня, для усіх полтавців та гостей міста гостинно відкрив свої двері ринок «Київський» по вулиці Зіньківській, 6.

13 липня 2009, 15:00

Конкурс серед приватних перевізників на право здійснювати пасажирські перевезення міськими маршрутами ще не завершився

Серед оновленої транспортної мережі у 62 маршрути визначили приватних перевізників лише на 59. Про причини такої затримки – далі у випуску.

13 липня 2009, 15:00

Об'єктом уваги міської влади номер один на даний момент назвав мер Полтави Андрій Матковський селище Яківці

Під час апаратної наради він доручив начальнику відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому до кінця тижня розібратися з проблемами, які існують у транспортному сполученні між містом та Яківцями.

13 липня 2009, 15:00

У Полтаві – знову негода – дощі, які супроводжуються сильним поривчастим вітром

За інформацією синоптиків, погода Полтави та області знаходиться під впливом циклону, центр якого знаходиться над Кавказом. Саме з ним пов'язані атмосферні фронти, які проходять над нашою областю. Вони стають причиною гроз, злив, шквалів, а також випадіння граду. Верхні кордони на даний момент сягають висоти у 13-15 км, що формує умови для шквалів та граду.

13 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію