Архів новин за 10.07.2009

Відзначення 300-ліття Полтавської битви цьогоріч відбувалося в умовах екномічної кризи

Виявляється, подібна кризова ситуація, спровокована політичними обставинами, в тодішній Російській імперії була і під час відзначення столітнього ювілею баталії.

10 липня 2009, 15:00

«Мистецтво замість гармат» – таку назву мав міжнародний мистецький проект, що тривав у Полтаві з 25-го червня у рамках відзначення 300- літнього ювілею Полтавської битви

Відтепер цей вислів, говорять представники міської влади, має стати лейт-мотивом усіх культурно- мистецьких акцій, що відбуватимуться у місті надалі. А сьогодні у Галереї мистецтв, підсумовуючи роботу виставки, презентували каталог робіт цьогорічних учасників. Разом з художниками й усіма полтавськими поціновувачами прекрасного каталог на згадку отримали й наші кореспонденти.

10 липня 2009, 15:00

Наслідки економічної кризи зовсім не такі катастрофічні, як прогнозували деякі експерти

Так заявив на своїй прес-конференції голова фракції Блоку Юлії Тимошенко в Октябрській районній раді міста Олег Бєлоножко. Зменшення кількості безробітних, розрахунки з Росією за газ в повному обсязі, майбутнє прийняття Бюджетного кодексу для посилення фінансування місцевих бюджетів – все це зроблено завдяки професійному керуванню Кабміном Юлією Тимошенко, переконаний депутат.

10 липня 2009, 15:00

В Октябрському районі завершився конкурс на краще об'єднання співвласників багатоквартирних будинків

Проходячи повз міські багатоповерхівки, часто можна побачити занедбані клумби, зруйновані автомобілями газони, обшарпані під'їзди. Проте, є і такі двори, де на перший план виходять чистота та охайність прибудинкової території. Зазвичай, найбільш впорядкованими є двори будинків, де вся ініціатива з благоустрою – у руках самих мешканців – членів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків чи житлово-будівельних кооперативів. До речі, найохайніші прибудинкові території не залишаються без уваги місцевої влади, котра постійно заохочує мешканців до підтримання належного порядку у місцях проживання. Яким чином відбувається заохочення, дивіться далі.

10 липня 2009, 15:00

Зберегти Полтаву для нащадків екологічно чистим і зеленим містом вважають своїм обов'язком учасники громадського руху «Чиста Полтава»

Останні зініціювали проведення мітингу під стінами міської ради та обласної державної адміністрації. Що вимагали мітингувальники від керманичів міста та області, дізнавались наші журналісти.

10 липня 2009, 15:00

Міська влада продовжує іти назустріч мешканцям міста, особливо – його околиць

На підтвердження цих слів – зустріч представників міської та районної влад з мешканцями села Яківці. Вона, зазначають організатори зустрічі, вже допомогла у плідному і своєчасному вирішенні актуальних питань яківчан. Про головні проблеми яківчанського життя дізнавались і наші журналісти.

10 липня 2009, 15:00

У Полтаві спостерігається тенденція до збільшення заборгованості по зарплаті

За статистичними даними, станом на 1 липня заборгованість з виплати заробітної плати мають 29 підприємств на загальну суму 13 млн. 82 тисячі гривень. Порівняно з початком року сума боргу збільшилася на 72%, говорилося на засіданні міської комісії з питань заборгованості.

10 липня 2009, 15:00

Зливи зі шквальним вітром, які тривають кілька останніх днів, завдали шкоди не лише зеленим насадженням міста

Увірвалася стихія і до будинків мешканців Полтави. Зокрема, до редакції звернулася мешканка 3-го під'їзду будинку по Курчатова, 3. Як з'ясувалося, у результаті сильної зливи вода затопила квартири та сходові клітини. Найбільше постраждали, відповідно, квартири на верхніх поверхах. Побували на місці події і Олександр Крумін та Альберт Івлєв.

10 липня 2009, 15:00

Клубми з рослинністю завжди були і будуть однією з окрас міста, говорять представники міської влади

Втім, є і такі палісадники, де замість декоративних культур зростають карантинні, викликаючи алергічні реакції у багатьох полтавців та адміністративні міри від інспекції по контролю за благоустроєм міста.

10 липня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію