Архів новин за 30.06.2009

Часто заморожені морські продукти, які ми купуємо, мають занадто великий вміст води

Власне риба, рибне філе, креветки доходять до нас вже в замороженому стані, що необхідно для збереження продукту. Споживачі дивуються: невже велика кількість води – норма? Із тим, який її вміст повинна мати заморожена риба та про права споживачів у разі придбання неякісного морепродукту, розбиралася Юлія Лис.

30 червня 2009, 15:00

У погоні за красивим життям деякі бізнесмени нехтують дотриманням законодавства, аби отримати якомога більший прибуток

Порушення закону трапляються у всіх сферах підприємницької діяльності. Не виняток і антикварний бізнес. Про діяльність одного з таких «тіньових» антикварів знає Олександр Крумін.

30 червня 2009, 15:00

134 медалісти закінчують цього року школу у нашому місті

Серед них – 62 володаря золотих та 72 – срібних медалей. Є серед цьогорічних випускників і 18 переможців обласних учнівських предметних олімпіад, а 3 навіть здобували нагороди на всеукраїнських наукових змаганнях. Вручення медалей найкращим учням міста – у наступному сюжеті.

30 червня 2009, 15:00

Незвичний захід для полтавців провів торговельно-розважальний центр «Конкорд»

Тут відбувся другий національний чемпіонат зі швидкісного поїдання полтавських галушок. У змаганні справжніх богатирів взяли участь 45 спортсменів. Хто переміг та чи вдалося переможцю нинішньому побити рекорд минулого року, знає Олександр Крумін.

30 червня 2009, 15:00

Спортивно-пошукова акція «Знайди скарб Мазепи», що ініціювали полтавці, які нині проживають у Києві, знайшла своїх переможців

Як і передбачали організатори – володар призу в 11 тисяч гривень – не один. Причина – у мішку з грошима, який був занурений у Ворсклу, він... порвався. Більше про квест – далі у нашому випуску.

30 червня 2009, 15:00

З нагоди Дня Конституції Президент України Віктор Ющенко підписав указ про відзначення державними нагородами України ряду діячів різних сфер

Серед них одне з найпочесніших звань «Заслужений Артист України» отримала і наша землячка Ситник Наталія Михайлівна, яка в мистецьких колах Полтави добре відома як Наталія Май – керівник творчого центру Наталії Май Полтавського міського будинку культури. Відповідний Указ розміщений на офіційному сайті Президента України.

30 червня 2009, 15:00

У святкові дні, а саме на День Конституції України, у Полтаві перебував Леонід Кравчук

Екс-Президент України ознайомився з історико-культурною спадщиною нашого міста на запрошення начальника ГУМВС України в Полтавській області Михайла Цимбалюка. Про враження Леоніда Кравчука від Полтави музейної знає Крістіна Криженко.

30 червня 2009, 15:00

У місті почали підбивати перші підсумки відзначення 300-річчя Полтавської битви

Саме вони, переконаний мер міста Андрій Матковський, для усіх – на, перш за все, емоціях і саме емоційно все вдалось. На позитивній ноті вітали і справжніх патріотів міста – володарів відзнаки «Полтавська битва. 300 років» у міськвиконкомі.

30 червня 2009, 15:00

Міський голова Андрій Матковський задоволений рівнем, на якому пройшли міські заходи з відзначення Полтавської битви

Попередні підсумки, які сьогодні підбили учасники традиційної апаратної наради у міськвиконкомі за результатами відзначення 300-ліття Полтавської битви, показали: всі заплановані заходи відбулися і їх рівень, за словами міського голови, цілком задовільний. Полтава подібного досвіду проведення таких масштабних заходів не мала, тому, переконаний мер, мешканці та гості ще довго пам'ятатимуть і Ротонду, і реконструкцію бою під Полтавою, і масштаби відзначення історичного ювілею взагалі.

30 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію