Архів новин за 3.06.2009

Не менш приємна подія, аніж ювілей, трапилась і в творчому житті ансамблю ударних інструментів «Живі барабани» Полтавської дитячої музшколи №1 імені Майбороди

Колектив привіз перше місце, яке він посів на 1-му міжнародному фестивалі духової музики імені Василя Соколика «Фанфари Ялти».

3 червня 2009, 15:00

20 років тому у працівників Полтавського тампонажного управління з'явилася ідея створити власний хоровий колектив

З цього часу творчою візитівкою підприємства став народний самодіяльний хор «Жайвір». На ювілейному концерті останнього побувала і наша знімальна група.

3 червня 2009, 15:00

З Днем захисту дітей та завершенням навчального року вітали підростаюче покоління і співробітники обласного управління Державтоінспекції

Останні завітали у гості до Андріївської школи-інтернату Новосанжарського району, та навпаки, запросили до себе маленьких вихованців дошкільного навчального закладу «Теремок».

3 червня 2009, 15:00

Десять підпільних цехів різних напрямків підприємницької діяльності виявили співробітники податкової міліції в передмісті Полтави при огляді території одного із відкритих акціонерних товариств

Податківці натрапили на велике розмаїття товарів та послуг, які пропонували населенню районні «комерсанти». Втім, санітарний стан всіх виявлених так званих «виробничих» приміщень не витримує жодної критики.

3 червня 2009, 15:00

Днями розпочинається гаряча пора в пришкільних та оздоровчих таборах

Для дітей це – можливість відпочити, провести змістовно час та оздоровитися. Зазвичай школярі з нетерпінням чекають такого відпочинку. Аби справдилися всі сподівання маленьких полтавців, міське управління освіти проводить інструктажі для вихователів, які працюватимуть у пришкільних та оздоровчих таборах. Велике значення відводиться і навчанню студентів-практикантів.

3 червня 2009, 15:00

Сьогодні в оздоровчому таборі «Супутник», що знаходиться у Диканьці, – людно

До табірної зміни ще залишається декілька днів, однак діти з учбових закладів міста нині активно досліджують територію табору. Саме тут, розповідають у міськвиконкомі, вирішили провести другий туристичний зліт туристів. Змагання юних полтавців бачила і наша знімальна група.

3 червня 2009, 15:00

Цими днями до Полтави завітало НАТО

До міста приїхала делегація дипломатичних представництв країн-членів Північно-Атлантичного Альянсу. Програма передбачала проведення комплексних заходів, зокрема, проведення прес-конференції, дебатів «Україна-НАТО» і

телемосту Полтава-Брюссель.

3 червня 2009, 15:00

Об'єктом уваги інспекції по контролю за благоустроєм міста цього тижня став викос трави на території Полтави

Сприятливі погодні умови сприяють буйному зростанню флори, тому робота з викосу зеленого покрову має бути більш активною, зазначають інспектори.

3 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію