Архів новин за 22.06.2009

Заходи до відзначення 300-річчя Полтавської битви набувають екологічного спрямування

За ініціативи молодіжного екологічного центру у місті провели «Велоквест» серед 8 команд-учасників, які подали заявку на участь у конкурсі. Детальніше про захід – далі у випуску.

22 червня 2009, 15:00

Два дні свята документального кіно пройшли в Полтаві

Близько тридцяти нових документальних стрічок, п'ять з яких було винесено поза конкурсом для публічного перегляду, та три майстер-класи від провідних фахівців телебачення та журналістики – все це в програмі 1-го Всеукраїнського фестивалю «Стрічка часу».

22 червня 2009, 15:00

Кінець червня - гаряча пора для випускників вишів

Адже саме на цей період припадає захист дипломних робіт. Проте, для найкращих випускників Полтавського національного технічного університету цей період ще більш особливий - вони беруть участь у відкритих захистах на підприємствах та установах Полтави. Сьогодні свій потенціал майбутнім роботодавцям демонстрували магістри спеціальності «Банківська справа».

22 червня 2009, 15:00

Податкова міліція викрила чергову аферу

Практика сьогодення показує: в умовах складних явищ в економіці більшість бізнесменів намагається заробити якомога більше грошей, при цьому сплативши якомога менше податків. Так, нещодавно у Полтаві податківці викрили та припинили діяльність групи бізнесменів, які займалися відмиванням грошей на будівництві та ремонту житлового фонду обласного центру. Детальніше - у наступному сюжеті.

22 червня 2009, 15:00

Часто батьки, які зіткнулися з лихом та які мають дітей з особливими потребами, не знають, куди звернутися, з чого почати їх реабілітацію

Про заклади та центри реабілітації дітей та про пільги, які мають такі діти, – у матеріалі Юлії Лис.

22 червня 2009, 15:00

У неділю 21 червня в Україні відзначали своє професійне свято працівники медичної галузі

Незважаючи на урочистий день, на своїх робочих місцях у вихідні перебувало чимало працівників медичних установ, адже у лікарів майже немає такого поняття як вихідний день – у будь-яку хвилину пацієнтам може знадобитися допомога. Тих, хто зустрічав свято на робочому місці, вітали активісти громадської організації «Ініціатива Арсенія Яценюка «Фронт змін».

22 червня 2009, 15:00

22 червня – чорна дата у житті українського народу

Цього дня 68 років тому розпочалася Велика Вітчизняна війна. Цей день в Україні оголошено національним днем трауру. У Полтаві 22 червня до Меморіалу Солдатської Слави традиційно кладуть квіти. Перші особи, духовенство та багато-багато полтавців засвідчили свою пам'ять рідним, землякам, загиблим на війні, яка розпочалася сонячного літнього дня.

22 червня 2009, 15:00

Про транспортне забезпечення до Поля Полтавської битви, починаючи з четверга, міська влада також подбала

Рух транспорту по Зіньківській перекривати не будуть, аби не створювати ажіотажу. 27-28 червня 69 автобусів, які працюють на дванадцяти маршрутах, продовжать їх до зупинки «Пам'ятник».

27 червня о 18.00 на частині поля Полтавської битви, що знаходиться на території колишнього військового містечка, біля селища Яківці відбудеться театралізоване дійство на військову тематику «Полтава-2009». Захід має на меті залучити полтавців, туристів та гостей міста до відзначення доленосної дати в історії Європи, та стати однією з візитівок Полтави туристичної.

22 червня 2009, 15:00

На свята – відзначення 300-річчя Полтавської битви та День Конституції – а також влітку Полтава буде з гарячою водою та газом

Про це на апаратній нараді у міськвиконкомі сьогодні заявив мер Полтави Андрій Матковський. Надію на це дали перемовини міського голови з Головою Ради Директорів ДК «Газ України» Сергієм Зубовим у стінах Кабінету міністрів. В будь-якому разі, зазначив Андрій Матковський, ліміти на газ на третю декаду червня і липень підписані. Втім, подальша ситуація залежить від рівня розрахунків полтавців. Наразі наше місто – 5-е у списку за рівнем успішності проплат, та це має стимулювати населення до більш зразкового погашення заборгованостей та вчасної оплати поточних рахунків, вважає міський голова Полтави.

22 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію