Архів новин за 20.06.2009

Як показує міліцейська практика – 40 років прожитих у шлюбі не є гарантом щасливої старості

У селі Манілівка Глобинського району 66 річна жінка вбила, а потім розчленувала свого чоловіка, аби останній... не заважав їй пити горілку.

20 червня 2009, 15:00

За минулий рік на автомобільних дорогах загального користування області було скоєно 1864 ДТП

Причому, у місцях скоєння 92 пригод зафіксовано недоліки з утримання доріг. У результаті загинуло 27 та травмовано 65 осіб. Такі цифри наводили на розширеному засіданні обласної прокуратури при розгляді питання про стан дотримання вимог законодавства щодо безпеки руху на підприємствах залізничного, авіаційного та автотранспорту.

20 червня 2009, 15:00

Харчові добавки не слід недооцінювати

Про вплив однієї з найпоширеніших харчових добавок, яка входить до складу більшості улюблених дітьми продуктів, зокрема, чіпсів, сухариків, батончиків, – глутамату натрію – говорили на прес-конференції у державному підприємстві «Полтавастандартметрологія». Вітчизняні і зарубіжні вчені довели, що харчова добавка, яка має символіку Е621, негативно впливає на зір і в окремих випадках може призвести навіть до сліпоти.

20 червня 2009, 15:00

Полтавські лікарі – кращі

Реанімаційна бригада станції швидкої допомоги цьогоріч вперше взяла участь у національних змаганнях бригад швидкої медичної допомоги з міжнародною участю «Галицькі медичні ралі-2009». Серед тридцяти однієї команди полтавці вибороли 3 місце. Однак, серед муніципальних лікувальних закладів України ми – фактично перші, оскільки поступились лише полякам і приватній київській клініці. Спілкувались з переможцями Крістіна Криженко та Альберт Івлєв.

20 червня 2009, 15:00

З настанням літа чимало полтавців турбує актуальна проблема: як рятуватися від спеки

А ще – як вберегти свій організм від перегрівання, наслідки якого - тепловий та сонячний удари. Як застерегтись від цього та які дії слід виконувати, якщо ви все ж перегрілися на сонці, дізнавася В'ячеслав Джиган.

20 червня 2009, 15:00

На долю одного із будинків у центрі міста випали непрості випробування

Це ж саме можна сказати і про мешканців усіх одинадцяти його квартир. Будинок на провулку Піонерському, 1а давно визнаний ветхим. А після пожежі, яка сталася тут місяць тому, життя у ньому стало зовсім нестерпним – стверджують його мешканці.

20 червня 2009, 15:00

Перед початком пляжного сезону, у квітні-травні, водолази рятувальної станції ретельно очищають дно Ворскли у зоні міського пляжу

Однак, на цьому робота не завершується, адже і влітку потрібно контролювати чистоту річкового дна, зокрема, від гострих та твердих предметів. Як це робиться – на практиці знає Юлія Лис.

20 червня 2009, 15:00

Центр міста, а особливо вулиця Жовтнева, завжди були візитівкою Полтави

Однак, говорять в інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, навіть тут не завжди був і залишається належний порядок. Недоглянуті фасади та незадовільний стан тротуарної плитки – ті порушення, які найчастіше допускають організації, за що нерідко отримують приписи та штрафи. Втім, часто вистачає простого попередження – і ситуація одразу змінюється на краще. Крістіна Криженко – далі.

20 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію