Архів новин за 2.06.2009

Відразу три експозиції відкрилося в Полтавському літературно-меморільному музеї імені Володимира Короленка

Серед них – і зібрання кращих авторських робіт юної мисткині, вихованки студії «Веселка» дитячо-юнацького клубу «Кругозір» Каті Писаренко. На презентації її малюнків громадськості побувала і наша знімальна група.

2 червня 2009, 15:00

Цілий день 1-го червня Полтава дзвеніла дитячими голосами та сміхом – у місті святкували День захисту дітей

Окрім розважальних програм у дитячих закладах та Будинках культури були такі і в міських парках. Як веселилися діти у парку «Перемога» – бачили наші журналісти.

2 червня 2009, 15:00

Новосанжарський навчально-виховний комплекс став переможцем обласного конкурсу загонів юних інспекторів руху

В декількох конкурсах хлопці та дівчата з Нових Санжар продемонстрували високий рівень підготовки та обійшли визнаних авторитетів – полтавців та кременчужан.

2 червня 2009, 15:00

Восьмий раз пройшов у Полтавській області конкурс дитячої творчості на податкову тематику «Податки очима дітей»

Цього разу всі його учасники з'їхалися до Полтавського обласного Театру ляльок. Саме тут на виставці можна було побачити свою роботу чи отримати цінний подарунок.

2 червня 2009, 15:00

З приходом теплої погоди представниці прекрасної половини людства окрім оновлень у гардеробі змінюють і взуття

Впливає сезонність і на висоту підборів. Вони з невисоких весняних починають більш впевнено змінюватися на високі та навіть травмонебезпечні. Естетичну красу і завуальовану небезпеку при частому носінні шпильок досліджували наші журналісти.

2 червня 2009, 15:00

5 днів триватиме в області командно-штабне навчання державної системи цивільного захисту Полтавщини

До них залучать й іноземних фахіців – до Полтави з метою обміну досвідом завітали американські пожежники – представники Національної гвардії Каліфорнії.

2 червня 2009, 15:00

Ампельне або вертикальне озеленення – нововведення міської влади, яке позитивно сприймається мешканцями Полтави

Яскраві квіти, розташовані у центральних парках та алеях міста, радують око різноманіттям кольорів та дозволяють перехожим відволіктися від буденності. На жаль, не минають квітників і вандали. Про маленькі квіткові оази в історичному центрі Полтави – у нашому наступному сюжеті.

2 червня 2009, 15:00

Аби провести дійство «Полтавська фортеця», на Івановій горі спеціально звели дерев'яну споруду, яка відтворює оглядову вежу минулих часів

Побудували її заздалегідь, а от останні приготування – зокрема, зведення частоколу, майстри проводять зараз. Однак до споруди, яка вже вписалася до архітеуктурного ансамблю на Івановій горі, вже встигли докласти рук і пересічні полтавці.

2 червня 2009, 15:00

Цими вихідними у Полтаві планують провести цілий ряд культурно-розважальних заходів

Нині триває підготовка і до проведення театралізованого дійства «Полтавська фортеця». Його планують масштабно показати полтавцям 7 червня на Івановій горі. Про основні підготовчі моменти, необхідні для проведення дійства, говорили на нараді у міськвиконкомі.

2 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію