Архів новин за 16.06.2009

Літня пора змушує багатьох з нас вдаватися до зміни іміджу

Хтось зупиняється лише на оновленні гардеробу чи зміні зачіски. Особливо ж радикально налаштовані особи роблять пірсинг чи татуювання. Про те, яким чином робиться татуювання, які підводні камені можуть чекати на бажаючих його зробити, а також про погляди церкви на прикрашання власного тіла розповість Олександр Крумін.

16 червня 2009, 15:00

Серію відкритих захистів дипломних робіт студентів технічного університету за спеціальністю «Фінанси» продовжили у приміщенні Головного фінансового управління облдержадміністрації

Майбутні фінансисти, захищаючи власні проекти, водночас намагалися показати свої найкращі якості потенційним роботодавцям. Подробиці заходу знає Олександр Крумін.

16 червня 2009, 15:00

На Полтавщині з'явилося перше стаціонарне відділення обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекцій та боротьби зі СНІДом

До Дня медичного працівника, який відзначатиметься 21-го червня, галузь охорони здоров'я Полтавщини підійшла з певними здобутками. Протягом останніх років поліпшилася матеріально-технічна база багатьох медичних закладів області. Ще одним кроком до покращення умов перебування хворих та роботи медичногго персоналу стане уведення в експлуатацію нових відділень. На відкритті одного з таких об'єктів – стаціонарного відділення обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекцій та боротьби зі СНІДом – побувала і наша знімальна група.

16 червня 2009, 15:00

Про кризу, коаліцію, яка не відбулася, та про Полтавську битву на прес-конференції говорив народний депутат України Вадим Петренко

На зустрічі з журналістами він поділився думками щодо того, чому не судилося народитися новій коаліції, та що з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви планує робити державний оргкомітет. Про це та інше – далі у нашому випуску.

16 червня 2009, 15:00

У Полтаві можна знайти скарб Мазепи

Відтепер це – не легенда. Реальні 10 тисяч гривень вже чекають на свого нового власника.

До 300-річчя Полтавської битви залишається кілька днів. До святкування і проведення неофіційних заходів долучаються і полтавські кияни. Останні ініціювали проведення у Полтаві спортивно-пошукової акції «Знайди скарб Мазепи».

16 червня 2009, 15:00

У міськвиконкомі пройшло чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

На засіданні обговорювали, як зробити так, аби люди з особливими потребами не відчували своєї неповноцінності, вийшовши в місто. Хоча питання недоступності багатьох об'єктів у нашому місті постає не лише перед такими людьми.

16 червня 2009, 15:00

Вже за кілька тижнів полтавці помітять значні зміни у транспортному забезпеченні міста

Розпочалися вони із конкурсу перевізників, тепер на черзі – цілий ряд нововведень. Зокрема, після першого липня на транспортних зупинках з'явиться розклад руху транспорту за кожним маршрутом, а кожну зупинку і в автобусах, і в тролейбусах оголошуватимуть. Значні обмеження колишньої свободи матимуть і водії транспорту загального користування. А от перевізники отримають можливість контролювати, де знаходиться маршрутний автобус та навіть кількість людей у салоні.

16 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію