Архів новин за 1.06.2009

«Відомі земляки минулого та історичні місця Полтави»

Таку назву отримав дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва, підсумки якого підбили у Галереї мистецтв. Привітати юних живописців прийшли відомі полтавські художники та представники Фонду захисту і підтримки талановитих дітей. Роботи юних митців бачила і наша знімальна група.

1 червня 2009, 15:00

На друге червня припадає чорна дата в історії полтавського духовенства

В урочищі Триби, що недалеко від Полтави, височіє хрест, який нагадує про смутні події 38-го року. Щороку духовенство та прихожани приїжджають сюди, аби вклонитися полеглим тут священослужителям.

1 червня 2009, 15:00

Обдарованих дітей з сільської місцевості вітали представники «Громадської ініціативи Арсенія Яценюка «Фронт Змін»

Останні завітали до спеціалізованого ліцею-інтернату в селі Ковалівці, де діти навчаються та працюють у господарстві, продовжуючи таким чином макаренківські традиції виховання.

1 червня 2009, 15:00

Вже вдруге у Полтаві за ініціативи управління культури Полтавського МВК проводиться фестиваль хореографічного мистецтва

Місце для його проведення – Театральну площу – обрали, аби якомога більше полтавців змогли познайомитися з дитячим танком.

1 червня 2009, 15:00

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей

День цей особливий, адже покликаний привернути увагу дорослих до різноманітних проблем малечі. Усі батьки намагаються цей день провести зі своїм чадом, аби такі дні для малечі стали основою щасливого дитинства. Міжнародний День захисту дітей відзначається 1 червня щороку, а встановлене це свято ще в листопаді 1949-го ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Традиційними стали заходи-привітання дітей і в Полтаві.

1 червня 2009, 15:00

Цими днями у місті триває конкурс по визначенню автомобільних перевізників для перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

У відділі з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому говорять, що цього року вимоги до перевізників дещо підвищили. Про цьогорічні нововведення знає Крістіна Криженко.

1 червня 2009, 15:00

Пенсію у Полтаві виплачують вчасно та в повному обсязі

Про це говорилося сьогодні під час апаратної наради міськвиконкомі. На ній розглядали стан виконання міської програми соціального захисту «Турбота».

1 червня 2009, 15:00

Отже, ми нарешті змогли! Нам це вдалося! Полтавська «Ворскла» таки здолала донецький «Шахтар» і вперше у своїй історії завоювала Кубок України з футболу

Отримання полтавськими футболістами почесного трофею – надважлива подія для кожного вболівальника нашого міста. Як святкують полтавці – дивіться у нашому наступному сюжеті.

1 червня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію