Архів новин за 8.05.2009

43 тисячі 330 фунтів стерлінгів – така орієнтовна вартість колекції картин, яка прибула до Полтави із Лондону та поповнила фонди Полтавського Художнього музею

Наша землячка Любов Стеблина, яка в часи Великої Вітчизняної потрапила до Англії, вирішила передати з Туманного Альбіону у спадщину рідній Полтаві 62 картини, 15 з яких – її авторські роботи, а решта – твори її чоловіка художника Анатолія Атаманюка.

8 травня 2009, 15:00

З початком весняно-літнього сезону популярність газованих та інших охолоджувальних напоїв серед споживчої аудиторії значно зросла

Кількість та різноманіття безалкогольної питної продукції наразі теж збільшилась, що дає покупцеві практично необмежену можливість вибору. Як правильно обрати якісний напій, дізнавався В'ячеслав Джиган.

8 травня 2009, 15:00

Ветеранів цього дня вітали не тільки представники влади, а й громадських організацій

Подарунки, теплі слова, пісні воєнних років – все це дарували пацієнтам обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни та ветеранам на дому активісти організації «Громадська ініціатива Арсенія Яценюка «Фронт Змін».

8 травня 2009, 15:00

Долучилося до привітань ветеранів, інвалідів та вдів ветеранів Великої Вітчизняної міське управління культури

Подарунок від нього для визволителів – безкоштовна поїздка «Туристичним автобусом», який нещодавно стартував історичними маршрутами Полтави.

8 травня 2009, 15:00

Шістнадцятьма меморіальними дошками і пам'ятними знаками, встановленими на честь Великої Вітчизняної війни, нині опікують в Октябрському районі міста

Представники райвиконкому говорять, що у передсвяткові дні намагаються приділити увагу не лише ветеранам та учасникам бойових дій, які проживають на території Октябрського. Вони спільно з представниками підприємств, організацій та учнями шкіл відвідують всі обеліски.

8 травня 2009, 15:00

У міськвиконкомі сьогодні відбувся традиційний офіційний прийом ветеранів та учасників бойових дій

Останніх особисто вітав міський голова Андрій Матковський. Почесні грамоти, теплі слова, пісні, оплески, ордери на квартири та, звичайно, квіти – таким був цьогорічний прийом.

8 травня 2009, 15:00

Представники міської та обласної влад вітали підопічних геріатричного будинку з Днем Перемоги

Зокрема, заступник голови обласної ради Володимир Марченко у своєму вітальному слові зазначив - визволення Батьківщини та подальша її відбудова далася лише завдяки відданості, мужньості, героїзму тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю та наполегливо працював після війни. Обласна влада подарувала геріатричному закладу великий кольоровий телевізор та 10 електричних водонагрівачів.

8 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію