Архів новин за 5.05.2009

Фінал ІІІ регіонального конкурсу «Місіс Полтавщини» зібрав на сцені обласного центру естетичного виховання учнівської молоді п'ятьох найкращих конкурсанток та повний зал глядачів

Одна з головних умов для тих претенденток, які брали участь в конкурсі, – кожна з них повинна бути заміжньою. Матеріал В'ячеслава Джигана – далі.

5 травня 2009, 15:00

Сьогодні в Київському районі міста розпочався цикл урочистих, спортивних, мистецьких та благодійних заходів, присвячених відзначенню 64-ї річниці Великої Перемоги

Триватимуть вони аж до червня, коли в районі відзначатимуть 65-ту річницю військової операції Френтік. На благодійному обіді для ветеранів, інвалідів та вдів учасників війни побували і наші кореспонденти.

5 травня 2009, 15:00

Традиційний першотравневий відпочинок у лісі з багаттям державі щороку обходиться все дорожче

Традиційний першотравневий відпочинок у мешканців міста завжди асоціювався з пікніком, шашликами і, звісно, розведенням багаття у лісі. На свята рятувальники і працівники Держлісгоспу не відпочивали – проводили рейди лісовими масивами. Цього року відпочиваючих-порушників пожежної безпеки у лісі побільшало, говорять в МНС. Однак, в котрий раз зазначають, що сподіваються не на штрафи, а на сумління відпочиваючих – пожежу як і раніше, говорять, краще попередити, ніж усувати її наслідки.

5 травня 2009, 15:00

18-річчя святкує Управління по боротьбі з організованою злочинністю

Саме у 1991 році було створено регіональні та міжрегіональні відділи по боротьбі з організованою злочинністю, ще через рік такі формування реорганізувалися в УБОЗ. Заходи з нагоди чергової річниці підрозділу відбулися сьогодні у Головному управлінні МВС області.

5 травня 2009, 15:00

Попри труднощі, пов'язані з наслідками економічної кризи, органам Пенсійного фонду вдалось виконати план на 111,5%

Окрім цього, станом на 1 квітня середній розмір пенсійних виплат вдалось збільшити з 855 до 870 гривень. Про ці та інші результати говорили на розширеному засіданні колегії Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області за підсумками роботи у І кварталі цього року.

5 травня 2009, 15:00

«Чисте місто – справа кожного» – саме з таким лозунгом у місті вже майже 2 роки функціонують євроконтейнери

Проте паралельно з таким покращенням «сміттєвої» ситуації можна почути не одне нарікання мешканців Полтави з приводу малої кількості урн на вулицях. За наявність і своєчасне прибирання останніх відповідають як комунальники, так і суб'єкти господарювання, які мають торгові точки. Цього тижня графік прибирання урн у парках та скверах міста переглянуть, розповідають в управлінні житлово-комунального господарства. Чим викликана така необхідність – вже знає Крістіна Криженко.

5 травня 2009, 15:00

Починаючи з 7-го травня і до середини місяця Полтаву охоплять заходами, присвяченими Дню Перемоги

Концерти, виставки, зустрічі з ветеранами, урочистості – все це готує міська влада, аби вшанувати учасників бойових дій та пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Про це та інше говорили у вівторок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

5 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію