Архів новин за 30.05.2009

Вже традиційно щорічно, починаючи з 1989 року, 31 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день без тютюну

Основна мета такого дня – привернути увагу до тютюнової епідемії та загибелі більше 5 мільйонів людей щороку від хвороб, які викликає тютюнопаління. Про нововведення, які планують зробити на дизайні тютюнових упаковок, – у нашому наступному сюжеті.

30 травня 2009, 15:00

Багатодітну родину Череванів з селища Решетилівка запросив у гості очільник полтавської міліції Михайло Цимбалюк, який опікується життям родини

Особливо раділи діти, адже вони мали змогу пограти у футбол у спорткомплексі «Динамо», а на завершення Череваням вручили цінні подарунки та почастували солодощами.

30 травня 2009, 15:00

70 атестатів про повну середню освіту отримали засуджені

Останні дзвоники цими днями лунають не лише для вихованців полтавських шкіл. 70 атестатів про повну середню освіту отримали засуджені, які відбувають покарання у Затуринській виправній колонії суворого режиму №64. У такий святковий для них день Ленінська райрада не залишила їх без подарунку.

30 травня 2009, 15:00

Актуальним для випускників вузів нині є питання працевлаштування

Однак, зазначають спеціалісти, молодь часто не вміє себе правильно подати на співбесіді і як наслідок – відмова в отриманні бажаної посади. На базі обласного молодіжного центру праці провели семінар-тренінг з написання резюме та проходження співбесіди при працевлаштуванні. Подібні зустрічі, переконані організатори заходу, допоможуть молоді гідно себе представити на ринку праці.

30 травня 2009, 15:00

Головна проблема розповсюдження книги на Полтавщині – постачання літератури у маленькі села

Таку думку висловив керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Сергій Соловей на прес-конференції, присвяченій проблемам книгорозповсюдження в області. Разом з тим, регіон – один з лідерів в Україні з кількості точок продажу літератури.

30 травня 2009, 15:00

«Щаслива дитина – квітуча країна» – саме таку позитивну назву отримав круглий стіл, який пройшов напередодні відзначення міжнародного Дня захисту дітей в Полтавській райдержадміністрації

Участь в засіданні взяли представники обласної влади, служб у справах дітей, духовенства та освіти. Побували на зібранні і наші кореспонденти.

30 травня 2009, 15:00

Наразі у місті триває активна підготовка до проведення Відкритого кубку міста Полтава з кінного спорту

Аби зробити свято якісним за змістом та ефектним для відвідувачів, нині на потенційному конкурному полі вже проводять підготовчі роботи. Про подальші плани підготовки до заходу, який буде проходити 6 та 7 червня, говорили на передостанній нараді міських управлінь, які відповідають за проведення свята.

30 травня 2009, 15:00

До Дня міста у Полтаві по-новому виглядатиме освітлення скверу біля пам'ятника Леніну

Ще не так давно у Полтаві багато говорили про те, як на Соборному майдані два молодики зламали чотири нещодавно поставлені декоративні опори освітлення, нанісши тим самим збитків місту на 32 тисячі гривень. А от при вході до скверу, в якому стоїть пам'ятник Леніна, з боку вулиці Гагаріна нещодавно на місці антикварного ліхтаря з'явилося... порожнє місце. Про причини та наслідки такого опустіння дізнавалися наші журналісти.

30 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію