Архів новин за 28.05.2009

Сьогодні всі православні віруючі святкують Вознесіння Господнє

За Святим письмом, після Воскресіння Ісус Христос сорок днів залишався на землі. Він мав зійти на небеса не відразу, щоб переконати всіх в істинності Свого Воскресіння. Сходження Ісуса на небеса, або Вознесіння за Церковним календарем відзначали і в Полтавському Свято-Вознесенському Храмі.

28 травня 2009, 15:00

У Міському будинку культури пройшов звітний концерт знаного в Полтаві ансамблю скрипалів «Академ»

Цього разу свою місію дарувати людям прекрасне музиканти поєднали із ще одним людським покликанням – робити добро. «Академ» назвав цей концерт благодійним, а всі поціновувачі мистецтва ансамблю могли долучитися до благородної справи – допомогти хворому хлопчику.

28 травня 2009, 15:00

Зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників шкіл 2009 року пройшло без суттєвих порушень

Про це сьогодні на прес-конференції заявили представники громадської мережі спостерігачів «Опора». Краща організація тестування дозволила майже втричі скоротити кількість спостерігачів у порівнянні з минулим роком. Проте, не обійшлося і без нестандартних випадків.

28 травня 2009, 15:00

Громадська колегія при міськвиконкомі вже 9 місяців працює у напрямку налагодження тісної співпраці між владою міста та органами самоорганізації населення

Проводять семінари, круглі столи із представниками будинкових, вуличних, мікрорайонних комітетів. А черговий круглий стіл провели з метою налагодження взаємодії між органами самоорганізації населення та органами правопорядку і житлово-комунального господарства Київського району міста.

28 травня 2009, 15:00

У приміщенні обласної прокуратури під головуванням прокурора області Віктора Войцишена відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорювали стан додержання вимог бюджетного законодавства в орг

Доповідачі відзначили: на 94% об'єктів господарювання, перевірених контрольно-ревізійним управлінням у 1 кварталі цього року, виявлено фінансові порушення. Втрати фінансових та матеріальних ресурсів становлять майже 12 млн. грн.

28 травня 2009, 15:00

За правилами дорожнього руху водії і пішоходи – рівноправні учасники цього процесу

Однак часто пішохід, стаючи власником авто, відразу ж забуває про те, як воно – бути пішоходом. Полтавці-пішоходи знають: у нашому місті є ряд так званих «зачаклованих» пішохідних переходів, перейти дорогу по яких – неабияка проблема. Мова йде про переходи, на яких немає світофора, але є відповідний дорожний знак. Про один із таких – у матеріалі Юлії Лис.

28 травня 2009, 15:00

Пришкільні таборах перевіряють відповідні служби

Цими днями вже перевірили учбові заклади Октябрського, зараз – черга шкіл Київського району. До одного з таких рейдів долучилась і наша знімальна група.

28 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію