Архів новин за 22.05.2009

З нетерпінням та хвилюванням щороку вихованці дошкільних навчальних закладів та шкіл Київського району Полтави чекають на травень

Адже саме в цьому місяці їхні кращі самодіяльні колективи мають гарну можливість презентувати себе на головній сцені міста – палаці дозвілля «Листопад». На шостому мистецькому фестивалі «Веселкова доля» побувала і наша знімальна група.

22 травня 2009, 15:00

Одне з найбільших свят Полтавського університету споживчої кооперації – День вишу – вся університетська громада відзначала 21 травня на Співочому полі Марусі Чурай

Вже шостий рік поспіль День народження вишу святкують саме тут, адже це – єдина сцена під відкритим небом із площиною, на якій можуть поміститися стільки глядачів: усі викладачі, 5 тисяч студентів стаціонару та 10 тисяч студентів заочної форми навчання.

22 травня 2009, 15:00

Полтавський суржик: тема для дослідження мовознавців чи хвороба мови, яку потрібно лікувати

Ні для кого не секрет, що в мовному середовищі Полтави доволі розповсюдженим явищем є так званий суржик, тобто, поєднання двох споріднених мов – української та російської. Ставлення до цього виявлення мови з боку науковців різне. Одні говорять, що викорінити його неможливо, а потрібно активно досліджувати. Інші ж виступають за те, що суржик - хвороба мови, яку потрібно лікувати. Тему досліджував В'ячеслав Джиган.

22 травня 2009, 15:00

У Корпусному парку сьогодні пройшло спортивно-масове свято «Молодь – за здоровий спосіб життя»

У Полтаві постійно турбуються про фізичний та духовний розвиток підростаючого покоління, задля цього ефективно пропагують фізичну культуру та спорт. Тож на святі із показовими виступами були представлені всі дитячо-юнацькі спортивні школи міста та дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання.

22 травня 2009, 15:00

Днями у селі Старицьківка Машівського району відбулося незвичайне явище: на зрізі старої груші проявився образ Пресвятої Богородиці

Незвичність полягає саме у тому, що образу від початку не було, говорять господарі груші, він з'явився з часом. Духовенство цю подію до числа святих зараховувати не поспішає, втім говорить – до подібного ставляться з побожністю, обережно. А от в Україні часто фіксуються подібні випадки. І на деревах – у тому числі. Цю ж подію на власні очі бачили наші кореспонденти.

22 травня 2009, 15:00

Заходи з відзначення 130-річчя від Дня народження полтавця, голови Директорії УНР Симона Петлюри тривали у місті мало не увесь тиждень

Крапку у цьому відзначенні поставили сьогодні представники обласної влади, поклавши квіти до меморіальної дошки Петлюрі.

22 травня 2009, 15:00

22 травня виповнюється 148 років з часу перезахоронення праху Тараса Шевченка

Аби вшанувати пам'ять видатного кобзаря, всі небайдужі полтавці долучились до покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

22 травня 2009, 15:00

У Полтаві наразі йдуть наймасштабніші за останні роки роботи з прокладання газопроводу

На вулиці Панянки з 12 травня працівники відкритого акціонерного товариства «Полтавагаз» перекрили дорогу – вони прокладають 645 метрів нової поліетиленової труби – газопровід за останнім словом техніки. Він закільцює вулицю Верховинця та вулицю Старий Поділ, фактично – з'єднає південну частину міста з центральною, що дасть можливість урівноважити тиск газу в мережі.

22 травня 2009, 15:00

Нині у парках та скверах міста комунальники активно займаються скошуванням трави

Однак у інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста говорять, що до таких робіт повинні долучатися і суб'єкти господарювання, територія яких тісно межує з газонами. Однак знайти сумлінних нині – практично неможливо.

22 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію