Архів новин за 19.05.2009

В Полтавському Художньому музеї завершилася робота Міжнародної мистецької експозиції «Гоголь, Україна та світ»

Приурочена вона була до 200-річчя з Дня народження письменника. Підумком цієї виставки став каталог, в якому представлені кращі роботи художників, які взяли участь в цьому заході. Матеріал В'ячеслава Джигана.

19 травня 2009, 15:00

Сьогодні співробітники служби безпеки України в області передали технічному університету унікальну літературу

Це – видання наукового, публіцистичного та довідкового характеру на основі розсекречених документів та архівних матеріалів СБУ та Українського центру національної пам'яті. Література розповідає про український визвольний рух, політичні репресії, Голодомор, діяльність Української Повстанської Армії. Окрім друкованих матеріалів, виш отримав також тематичні документальні фільми.

19 травня 2009, 15:00

Сьогодні на території країн колишнього Радянського Союзу відзначають День піонерії

Свято бере свій початок від 19 травня 1922 року, коли 2-га всеросійська конференція Комсомолу прийняла рішення про повсюдне створення піонерських загонів. Після розпаду СРСР свято перестало бути офіційним. Проте, і у наш час є люди, які вважають, що бути піонером навіть зараз – почесно і престижно. Обласний осередок Комуністичної партії України у піонери сьогодні приймав юних полтавців.

19 травня 2009, 15:00

Зробити урок цікавим і головне – корисним для учнів – завдання, яке перед собою ставить кожен вчитель

Однак, говорять останні, за перевірками зошитів і контрольних робіт часу катастрофічно не вистачає. Аби вдало використати його для пошуку необхідної літератури і більше знати про новини зовнішнього незалежного оцінювання, з колективом школи вже не перший рік активно співпрацюють спонсори – торгова марка «Тріолан».

19 травня 2009, 15:00

В Київському районі про визволителів Вітчизни не забувають і в звичайні дні

Сьогодні виповнилося 89 років голові організації інвалідів та вдів інвалідів Великої Вітчизняної війни Київського району Федору Ахмєджанову.

19 травня 2009, 15:00

Вже втретє Київський район Полтави, який займає 52 % території міста, урочисто відзначає «дні району»

Про заплановані з цього приводу заходи, а також про перспективи та проблеми району розповідав на прес-конференції голова Київської райради Віктор Животенко.

19 травня 2009, 15:00

Всесвітню медичну спільноту нині турбує питання розповсюдження так званого «свинячого грипу»

Однак, називати його саме так – не зовсім правильно, оскільки насправді не було зареєстровано жодного випадку зараження людей від свиней чи від споживання свинини. Новий грип, заначають медики, є своєрідним підтипом грипу А, з яким лікарі вже мали справу. Про походження цього вірусу і основні заходи, які планують проводити медики з метою його можливого попередження, дізнавалась Крістіна Криженко.

19 травня 2009, 15:00

По-справжньому гаряча пора нині у комунального підприємства «Декоративні культури»

Колектив останнього наразі активно займається засадженням клумб міста, однак, не забувають і про полив квітів. Окрім цього, на підприємстві опікуються скошуванням трави, звалюванням аварійних дерев і посадкою зелених насаджень у місті.

19 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію