Архів новин за 16.05.2009

«Барвінковий світ танцю» – під такою назвою пройшов звітний концерт народного ансамблю «Барвінок»

«Моя Україна», «Весняний козачок», «Молдавський» – кожен номер юних танцюристів був пройнятий позитивною енергетикою. Це і не дивно, адже колектив існує майже 20 років, а велика частина його вихованців наразі бере участь у різноманітних культурних заходах Полтави.

16 травня 2009, 15:00

Чергову підпільну нарколабораторію викрили днями працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю у Полтаві

Цього разу ділки виготовляли амфетамін у одному з гаражів міста. За добу виходило 20-30 г наркотику, який реалізовували на території Полтави та Кременчука. Та й обладнання, кажуть правоохоронці, було досить серйозне.

16 травня 2009, 15:00

Традиційно напередодні літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться тижні охорони праці та безпеки життєдіяльності

Основна мета таких заходів – навчання дітей правильному поводженню під час надзвичайної ситуації. Також школярі повинні знати правила техніки безпеки у побуті та у навчальному закладі. Цього разу день цивільної оборони відбувся у школі № 32.

16 травня 2009, 15:00

Вже майже півстоліття виховують у Полтаві майстрів плавального спорту – дитячо-юнацька спортивна школа №3 відзначила свій 45-річний ювілей

Вітали тренерів, керівництво, колишніх та нинішніх вихованців школи представники міської, обласної та районної влад. Максим Яров з басейну «Дельфін» – далі.

16 травня 2009, 15:00

У 26 школі змагалися юні інспектори дорожнього руху з усіх загальноосвітніх навчальних закладів області

Юні «даішники» показували знання правил дорожнього руху, вправлялися у регулюванні руху авто, брали участь у велоестафеті. А все – задля того, щоб школярі знали, як поводити себе на дорозі як у ролі пішоходів, так, згодом, і в ролі автомобіліста. Бачив змагання юних інспекторів дорожнього руху і Олександр Крумін.

16 травня 2009, 15:00

14 робіт-учасників змагалися за звання кращої на регіональному турі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

Організатори заходу поставили собі за мету залучити студентство до підприємницької діяльності і в подальшому – сприяти створенню та забезпеченню організаційно-фінансової підтримки молодіжних підприємств. Імена переможців, які будуть представляти Полтавщину на Всеукраїнському рівні, знають наші кореспонденти.

16 травня 2009, 15:00

У Полтаві не працює жоден салон гральних автоматів

Трагедія у Дніпропетровську, коли в результаті пожежі в салоні гральних автоматів серед ночі загинуло 9 осіб та 11 постраждало, стала причиною розгляду питання функціонування галузі на рівні Кабміну та Парламенту. Одразу після цього випадку постановою уряду усі гральні салони України закрили на місячний термін для системних перевірок дотримання технічних норм цими закладами, а ще – на наявність усіх дозвільних документів. Чи працюють гральні заклади Полтави, як бачать своє майбутнє власники гральних мереж і що думають полтавці про існування цих салонів – дізнавався Максим Яров.

16 травня 2009, 15:00

1-го травня виконавчий комітет міської ради оголосив конкурс перевізників на маршрути загального користування

Наразі приймають заявки від всіх охочих взяти в ньому участь. Конкурс проходитиме з 1-го по 3-є червня, на ньому визначать кращих на 62 встановлених маршрути. У відділі з питань транспортних перевезень міськвиконкому переконані: від проведення конкурсу виграють і пасажири, і перевізники.

16 травня 2009, 15:00

Аби розвантажити центральну частину міста від приміського пасажирського транспорту, частину автобусів внутрішньообласного сполучення перенесли на новозбудовану автостанцію по вулиці Зіньківській 6А

Однак, говорять спеціалісти, не всі перевізники стартують та повертаються до цієї адреси, частина стійко продовжує курсувати з вулиці Шевченка і району Цетрального ринку. Як планують боротися з порушниками, знає Крістіна Криженко.

16 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію