Архів новин за 13.05.2009

«Європейський рік креативності та інновацій»

Таку назву отримав фестиваль знавців історії країн Євросоюзу, що відбувся сьогодні у міській гімназії № 28. Захід приурочили до Дня Європи. Мета фестивалю – презентація культурних традицій країн Євросоюзу та виховання у молоді відчуття того, що кожен українець є повноправним членом євроспільноти. Пройнялися духом Європи і Олександр Крумін та Павло Бабінчук.

13 травня 2009, 15:00

У Полтавському технічному університеті розпочався Фестиваль науки

В його рамках пройде декілька наукових заходів, зокрема, семінари, конференції, презентації та захист кандидатських дисертацій. Як у техуніверситеті йде поглиблення та розвиток наукової діяльності серед студентів та викладачів – знає Максим Яров.

13 травня 2009, 15:00

Питання так званого «свинячого» грипу, що з'явився у світі в березні, обговорювали на черговій медичній раді

Медики попереджають, що панікувати не потрібно, новий грип – не такий складний, як вважають пересічні громадяни. Наразі, зазначає начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов, епідемічна ситуація у місті стабільна і жодного випадку захворювання не зареєстровано на всій території України.

13 травня 2009, 15:00

Про перевірку діяльності співробітників управління ветеринарної медицини Полтавської області говорили на міжвідомчій нараді керівників контролюючих та правоохоронних органів в обласній прокуратурі

На засіданні відзначалося, що перевірки органів прокуратури виявили численні порушення, поставлено питання про притягнення до відповідальності 63 осіб.

13 травня 2009, 15:00

В місті триває акція «Полтава СНІДу каже «Ні»

Цього разу її ініціатори та організатори – працівники Центру соціальних служб міськвиконкому – підбивали підсумки конкурсу плакатів та малюнків «Знати, щоб жити». Небайдужими до оголошеного конкурсу виявилося 110 юних полтавців – учнів та студентів навчальних закладів міста. Автори кращих робіт конкурсу отримали дипломи та подарунки.

13 травня 2009, 15:00

Всі породіллі, які знаходилися у Міському клінічному пологовому будинку 13-го травня, отримали квіти та подарунки

Свій візит до пологового будинку заступник міського голови Олександр Русін, керівництво міського управління сім'ї, молоді та спорту та представники депутатського корусу приурочили до Дня матері та до Дня сім'ї.

13 травня 2009, 15:00

Дендрологи називають тополі «легенями» великих міст

Однак тополиний пух, який у народі називають «літнім снігом», буквально заполонив вулиці нашого міста. Більшості громадян він приносить лише неприємності – попадає в очі, носа, липне до одягу. А ще, як стверджують полтавці, - викликає алергію. Та чи шкодить насправді здоров'ю пух тополі і наскільки він шкідливий – розбиралися Крістіна Криженко і Сергій Бовтік.

13 травня 2009, 15:00

Вже близько місяця не наводять благоустрій на прилеглій території працівники однієї з автозаправних станцій міста

Сміття, гілля та нескошена трава – такий краєвид можна побачити біля цього об'єкту. Адміністрація АЗС зазначає – навести благоустрій завадила економічна ситуація на підприємстві.

13 травня 2009, 15:00

Полтава обслуговуватиме «Євро 2012»

На цю інформацію чекало все місто. Сьогодні на прес-конференції, що підсумувала засідання Виконавчого комітету УЄФА, був названий перелік міст України і Польщі, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Україну представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків.

13 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію