Архів новин за 1.05.2009

У Полтавському обласному театрі ляльок презентували нову роботу – виставу «Пан Коцький»

Вона - за мотивами народної казки. Це – вже друга прем'єра у театрі із чотирьох запланованих цього року. Разом із полтавською малечею виставу дивилися і наші журналісти.

1 травня 2009, 15:00

«Діти – за безпечне життя» – під таким гаслом пройшов день цивільного захисту у 19-й загальноосвітній школі

Однак цього дня учні школи дізнавалися не лише теорію. Завітали сюди і рятувальники із аварійно-рятувального підрозділу головного управління МНС області та влаштували дітям справжнісіньку перевірку вмінь та навичок орієнтуватися у екстренній ситуації.

1 травня 2009, 15:00

Міліція Полтави теж підтримує двомісячник чистоти

Підтримуючи двомісячник чистоти та благоустрою в місті, керівництво Октябрського райвідділу міліції ініціювало акцію по розчищенню одного з найбільш улюблених місць відпочинку полтавців та гостей міста – прилеглої до Білої Альтанки території. На допомогу міліції прийшли студенти кооперативного технікуму.

1 травня 2009, 15:00

У Полтаві стартував «Туристичний автобус»

В рамках заходів, спрямованих на відзначення 300-річчя Полтавської битви, за ініціативи управління культури Полтавського міськвиконкому 1 травня стартувала туристсько-екскурсійна акція «Туристичний автобус». Її мета - популяризація історичної спадщини міста, історико-культурних та архітектурних об'єктів, підтримка музейних закладів комунальної сфери управління. У числі тих, кому першим вдалося проїхатися у туристичному автобусі, була наша знімальна група.

1 травня 2009, 15:00

Порушення законодавства у сфері земельних відносин та самочинне будівництво в області набуло системного характеру

Про це говорили в обласній прокуратурі на засіданні, присвяченому застосуванню органами прокуратури своїх повноважень під час розгляду судових справ у сфері земельних відносин. Як боротися з випадками самовільного будівництва та захоплення землі, дізнавалися наші кореспонденти.

1 травня 2009, 15:00

Студентського мера Полтави за першою спробою обрати не вдалося

Напередодні на звітно-виборчій конференції Студентської ради міста у Полтаві мали обрати нового мера студентської молоді. Однак, депутати (представники від вузів Полтави) проголосували порівну за 2-х кандидатів. Тепер обрати студентського мера планують 12 травня.

1 травня 2009, 15:00

Довгоочікувані травневі свята кожен планує провести по-своєму

Хтось - посмажити шашлики на природі, інші - помандрувати Україною, а дехто - полетіти у далекі країни. Про плани полтавців на відпочинок та про те, чи впливає на нього фінансова криза у державі, - наш наступний сюжет.

1 травня 2009, 15:00

Першотравневі свята для людей старшого покоління перш за все асоціюються з політичним ладом, що панував у роки СРСР і, звісно, травневими демонстраціями

Останні і цього року не втратили своєї актуальності. 1 травня зранку на площі Леніна було людно. Натовп людей старшого покоління розбавляла і молодь та діти. Що їх покликало під червоні стяги, з'ясовувала Крістіна Криженко.

1 травня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію