Архів новин за 8.04.2009

Великі за розмірами, майстерно оформлені яскравим бісером та камінням ікони, вишиті речі в національному стилі сьогодні презентувала полтавцям майстриня Марія Філоненко

Родом з міста Глобине, що на Полтавщині, мисткиня всі представлені експонати перевозити на виставку зі своєї батьківщини.

8 квітня 2009, 15:00

Передостаннього дня фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» глядачі, присутні у палаці дозвілля «Листопад», побували на гоголівському «Сорочинському ярмарку»

Його організувала трупа Донецького академічного українського музично-драматичного театру. Ярмаркували дві дії, з антрактом – майже дві з половиною години. Однак час пролетів швидко і вже скоро глядачі стоячи аплодували Чорту, Хіврі, Черевику, всім акторам, артистам-вокалістам та артистам балету. Зі своїми враженнями від побаченого – Юлія Лис – далі.

8 квітня 2009, 15:00

Сім'я із Рахова Закарпатської області вже кілька місяців живе під Полтавою у найманому старенькому будиночку

На гостинну полтавську землю її привело лихо – повінь. Тут, на Полтавщині, вона й мріє оселитися назавжди, однак без розуміння та підтримки тутешніх людей їй не обійтися.

8 квітня 2009, 15:00

Нестандартний, а головне – протизаконний спосіб заробити на життя обрав собі мешканець Кобеляк

20-річний молодик розбирав чужі будинки. Отримані таким чином цеглу і шифер вивозив на ринки і продава за безцінь. Нині проти нього порушена кримінальна справа.

8 квітня 2009, 15:00

Відповідальність за сьогоднішню ситуацію в країні несуть всі – і колишні, і нинішні керманичі країни

Так заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин на прес-конференції для полтавських засобів масової інформації. Він також наголосив на тому, що одночасні дострокові парламентські та президентькі вибори суперечать Конституції України. Із спікером парламенту спілкувалися і наші кореспонденти.

8 квітня 2009, 15:00

Двомісячник чистоти та благоустрою, що стартував 16 березня, продовжує набирати обертів

До наведення порядку у місті долучається все більше мешканців Полтави. Зробили свій внесок у прибиранні торішнього листя й учні 32-ї гімназії. Більше 200 школярів, незважаючи на весняні канікули, взяли участь у трудовому десанті школи. Допомагала їм прибирати і наша знімальна група.

8 квітня 2009, 15:00

Питання енергозберігаючих технологій та обладнання з кожним роком стає більш актуальним

Зберігається тенденція збільшення тарифів на енергоносії, природні ресурси теж вичерпуються, зазначають спеціалісти. Про можливість реалізації практичного досвіду енергобереження в Україні і застосування альтернативних видів палива на Полтавщині говорили на засіданні круглого столу на тему:«Проблеми та шляхи активізації у сфері енергозбереження».

8 квітня 2009, 15:00

Оновлений сквер Миколи Гоголя передано на баланс комунального підприємства «Декоративні культури»

А полтавці, можливо, в майбутньому безкоштовно користуватимуться санвузлами різних підприємств міста. Ці та інші питання підіймалися на засіданні міського виконавчого комітету, на якому побували наші кореспонденти.

8 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію