Архів новин за 7.04.2009

Економічна ситуація в країні спровокувала населення забирати свої вклади з банківських та інших фінансових установ

Втім, такі дії громадян загрожують фінансовим крахом, зазначають аналітики. Держава вже впроваджує заходи для підтримки фінустанов, насамперед, виділяючи кошти банкам. А от кредитні спілки допомоги від держави не отримують і боряться із кризою власними силами. Як це роблять полтавські спілки – знає Максим Яров.

7 квітня 2009, 15:00

Благовіщення Пресвятої Богородиці – це велике весняне свято за Церковним календарем сьогодні відзначають всі православні та греко-католики

Цього дня, говорять в народі, «І пташка гнізда не в'є». На урочистому молебені в день Благовіщення в Соборі Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря побувала і наша знімальна група.

7 квітня 2009, 15:00

У Полтаві дав виставу Запорізький академічний музично-драматичний театр імені Магара

Гучна прем'єра вистави «Майская ночь, или Утопленница» за твором Миколи Гоголя у виконанні Запорізького академічного музично-драматичного театру імені МагАра пройшла в рамках фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». Полтавці оваціями вітали виступ гастролерів у палаці дозвілля «Листопад».

7 квітня 2009, 15:00

У Галереї мистецтв сьогодні пройшло нагородження лауреатів та переможців конкурсу, оголошеного «Полтаваобленерго»

Це художнє змагання – вже традиційне, і проводять його у рамках соціальної політики товариства. Та цього разу конкурс малюнка відрізнявся від попередніх, і в першу чергу – через майже у два рази збільшену кількість лауреатів та переможців.

7 квітня 2009, 15:00

Перепрофілювати лікарні області у комунальні некомерційні підприємства згідно з чинним законодавством можуть органи міцевого самоврядування

Представники проекту Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» переконані, що така перепрофілізація просто необхідна для надання більш якісних і своєчасних медичних послуг на рівні аналогічного фінансування. Ці питання і обговорювали запрошені на семінар, присвячений ролі органів місцевого самоврядування у реформі медичного обслуговування населення.

7 квітня 2009, 15:00

Вже 59 років сьомого квітня світова громада відзначає Всесвітній день здоров'я

У цей день медики за необхідне вважають наголосити на тому, що краще зберегти здоров'я, аніж його відновлювати. А здоров'я людини багато в чому залежить від того, яким воно було в дитячому віці, вважають в Полтавській міській дитячій лікарні.

7 квітня 2009, 15:00

Упродовж двох днів полтавських педагогів вчать, як писати проекти по захисту грантів

До міста запросили спеціалістів, які проводять спеціальний семінар-тренінг. Керівники Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» кажуть, що українські освітяни подають заявки на гранти, втім, або ж пишуть їх неправильно, або надсилають не до тих установ. Щоб виправити ситуацію, у міському управлінні освіти вирішили влаштувати для педагогів своєрідне тренування.

7 квітня 2009, 15:00

1 квітня Полтава поповнилася новими архітектурними спорудами, про які вже говорять неоднозначно: хтось сприймає, а хтось – ні

Минулого року в Чернігівській області відбувся скульптурний пленЕр на тему творів Миколи Гоголя. На 200-річчя від Дня народження письменника у Полтаві в парку біля пам'ятника нашому землякові відкрили ці скульптури із зображенням героїв творів. Хто виступив авторами споруд та який задум вони втілювали, з'ясовували наші корепонденти.

7 квітня 2009, 15:00

У міськвиконкомі сьогодні працювали над помилками та недоліками у роботі управління містобудування та архітектури

Члени громадської колегії та міський голова Андрій Матковський спільно шукали шляхи вирішення проблемних питань у роботі управління.

7 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію