Архів новин за 4.04.2009

У Полтаві готуються відзначити 160-річчя від Дня народження Панаса Мирного

Окрім двох великих ювілейних дат – 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя та 300-річчя Полтавської битви – в Україні відзначатимуть ще одну, не менш важливу подію. 13 травня виповнюється 160 років з Дня народження класика української літератури, нашого відомого земляка Панаса Мирного. Нещодавно музей письменника відреставрували, але далеко не всі проблеми вирішені на його території. Про них дізнавались В'ячеслав Джиган та Альберт Івлєв.

4 квітня 2009, 15:00

У Полтаві триває фестиваль «В гостях у Гоголя»

В рамках фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Миколи Васильовича Гоголя», який проходить у Полтаві, свій варіант гоголівської п'єси «Одруження» представив полтавському глядачеві Кримський академічний театр. Чим дивувала місцеву публіку кримська трупа і чому кримчанам подобається виступати перед полтавцями – знає Максим Яров.

4 квітня 2009, 15:00

Працівники Полтавського Краєзнавчого музею продовжують проводити дні школи у музеї, проте – дещо незвичні

Окрім традиційних екскурсій виставковими залами музею – цікаві заходи для учнів молодшої, середньої та старшої шкіл.

4 квітня 2009, 15:00

Розвиток території міста і комунальної інфраструктури нині – пріоритетні напрямки для впровадження стратегічного розвитку міста

Міський голова Андрій Матковський зазначив, що основні 3 напрямки роботи вже визначені. Про виконану роботу по кожному з них доповідали начальники управлінь, які займаються містобудуванням, комунальними та транспортними питаннями на засіданні комітету впровадження стратегічного плану економічного розвитку Полтави.

4 квітня 2009, 15:00

Під покровом Миколи Гоголя і його комедійних творів пройшли і вихідні полтавців

На центральній вулиці міста розгорнулась виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів». Що пропонували народні умільці – знають Крістіна Криженко та Сергій Бовтік.

4 квітня 2009, 15:00

Із цієї суботи полтавці масово взялися вигрібати сміття після зими

У першу суботу квітня у Полтаві пройшов перший міський суботник. Прибирати почали від Корпусного парку і до найвіддаленіших мікрорайонів. Саме поняття «суботник» було поширене тільки у Радянському Союзі. Перші комуністичні суботники відбулися на початку 20 століття. Нова хвиля зацікавлення ними виникла у 60-х, коли ввели п'ятиденний робочий тиждень. Нині у Полтаві суботники вже традиційно проводяться під час двомісячника чистоти та благоустрою. На благо суспільства не у вільний від роботи час разом з усіма сьогодні на суботники, щоправда, з мікрофонами та камерами, не полінувалися вийти і наші журналісти та оператори.

4 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію