Архів новин за 28.04.2009

«Найголовніше в житті людини це – пророда»

Саме таке гасло є провідним для юних вихованців Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу №10, де також підтримують міський двомісячник чистоти та благоустрою.

28 квітня 2009, 15:00

У Краєзнавчому музеї пройшов літературний конкурс юних поетів та прозаїків

Всіх його учасників об'єднала тема творів - слід, який залишила у їхніх сім'ях Велика Вітчизняна війна. Організатори конкурсу - міський методичний кабінет та літературна студія міського клубу ветеранів війни і праці - впевнені, що таким чином здійснюється патріотичне виховання учнівської молоді, підтримується зв'язок поколінь.

28 квітня 2009, 15:00

Свої мистецькі таланти майбутнім абітурієнтам напередодні демонстрували студенти Полтавського факультету Київського національного університету культури і мистецтв

Показували родзинки закладу вже вп'яте, в рамках Дня факультету. Таким чином, переконані викладачі закладу, майбутні студенти зможуть не лише отримати інформацію про бажану професію, але й побачити її реальне втілення у життя. Бачили все різноманіття запропонованої краси і наші журналісти.

28 квітня 2009, 15:00

26 квітня 1986 року в Україні відбулася маштабна техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській атомній електростанції

Величезна кількість радіоактивних речовин потрапила у навколишнє середовище, що мало значний вплив, перш за все, на здоров'я людей.

28 квітня 2009, 15:00

Свідомість громадян - ось важливий фактор, що допомагає правоохоронним органам вчасно затримувати злочинців та розслідувати скоєні ними правопорушення

Саме дзвінок свідомого мешканця одного з будинків міста допоміг міліції затримати на гарячому крадіїв-гастролерів з сусіднього Харкова. Останні, нещодавно приїхавши до Полтави, встигли «навідати» аж 15 квартир.

28 квітня 2009, 15:00

Традиційним стало проведення фестивалю творчості людей з особливими потребами «Від серця до серця»

У фесті беруть участь творчі колективи громадських організацій, товариств та спеціальних шкіл, які об'єднують інвалідів. На концертному дійстві в міському будинку культури побували В'ячеслав Джиган та Павло Бабінчук.

28 квітня 2009, 15:00

Сьогодні на 21 сесії обласної ради 5-го скликання депутати погодили зміни до обласного бюджету – загалом на суму більше 13 мільйонів гривень

Заслухали депутати і звіт голови облдержадміністрації про виконання Програм економічного та соціального розвитку області.

28 квітня 2009, 15:00

Фінансова криза часто стає причиною депресивних станів людей

Мешканці великих міст, зазвичай, звертаються до психотерапевтів, вживають ліки або відвідують психологічні семінари. А от жителі малих селищ вдаються до своїх, часто – ексклюзивних методів зняття нервової напруги. Один з таких – встановлення антикризового стовпа у Нових Санжарах. Що це таке і кому належить оригінальна ідея, знають наші кореспонденти.

28 квітня 2009, 15:00

67 полотен наших земляків, які більшу частину свого життя прожили у Великобританії, – Анатолія та Люби Атаманюків передано до фондів Полтавського художнього музею

Урочиста церемонія передачі колекції пройшла в посольстві України, у Лондоні. Детальніше – у нашому наступному матеріалі.

28 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію