Архів новин за 23.04.2009

«Скільки б разів ви сьогодні не обійняли свою дитину, все-одно буде мало»

В цьому переконані психологи-практики психолого-педагогічного товариства «СП Анна». На його черговому відкритому засіданні всі бажаючі могли дізнатися про те, як подолати буденні сімейні проблеми та налагодити позитивний зв'язок зі своєю дитиною.

23 квітня 2009, 15:00

Навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки – одне з головних завдань, які ставлять перед собою організатори Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

Він вже 14 років поспіль проходить в Україні. Його міський етап сьогодні відбувся в Полтавській загальноосвітній школі №38.

23 квітня 2009, 15:00

У Полтаві розпочне роботу екологічна програма «Полтава - територія здоров'я»

В її рамках у місті проведуть комплексні заходи з прибирання вулиць, прибудинкових територій, пляжів. Про це говорили депутати міської ради за круглим столом з проблем забруднення довкілля, засідання якого відбулося у загальноосвітній школі №18.

23 квітня 2009, 15:00

«Полтавська битва: військово-історичний аспект» – засідання круглого столу під такою назвою відбулося у Полтавському національному технічному університеті ім

Ю. Кондратюка. Окрім науковців, які представляли різні вищі навчальні заклади міста, свої наукові доробки презентували і самі студенти технічного університету.

23 квітня 2009, 15:00

26 квітня 1986 року – чорна дата в історії багатьох країн та кількох поколінь

Цифри говорять, що внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС лише в Україні нараховується більше 2 мільйонів постраждалих, більше 200 тисяч ліквідаторів. Сьогодні у місті відбувся ряд заходів, приурочених до відзначення 23-річниці трагедії. Напередодні 26 квітня перші особи міста та області взяли участь у мітингу-реквієму біля пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

23 квітня 2009, 15:00

Лічені дні залишаються до поминального понеділка, коли православні віряни відвідують могили померлих родичів та близьких

Останніми тижнями біля кладовищ курсують трактори та самоскиди – комунальні служби готують міські цвинтарі до масового відвідування громадян. Процес приготування бачили наші кореспонденти.

23 квітня 2009, 15:00

Народна творчість чи знущання над красою міста? Як охарактеризувати написи, які останнім часом з'являються на фасадах будинків, парканах, де завгодно

Невідомі автори завдають бюджету міста багатотисячних збитків, видаляти та замальовувати таку творчість доводиться переважно комунальникам. Навіщо пишуть і як з цим боротися, намагалися розібратися Максим Яров та Сергій Сепітий.

23 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію