Архів новин за 16.04.2009

Великдень – не лише час посту

Для багатьох митців це – день, який надихає їх на створення шедеврів. Напередодні Паски у місті проходить чимало конкурсів та виставок, мета яких – показати художнє бачення змісту Великодніх свят. На деяких з них побували наші журналісти.

16 квітня 2009, 15:00

Міський центр реабілітації для дітей-інвалідів до 18-років вже понад півроку є другою домівкою для дітей з особливими потребами

Окрім створення спеціальних груп і класів співробітники центру працюють зі своїми вихованцями за відповідними методиками, аби діти могли краще адаптуватися у суспільстві. Щоб допомогти знайти та утілити в життя новітні методики, спонсори зробили центру незвичний подарунок.

16 квітня 2009, 15:00

Підсумкова наукова конференція, яка вже стала традиційною та проводиться щорічно, пройшла у технічному національному університеті імені Юрія Кондратюка

Професори, викладачі, наукові працівники, аспіранти та студенти – неповний перелік тих, кого зібрало пленарне засідання конференції. Підбивали на ній підсумки науково-дослідницької роботи в університеті за минулий рік та окреслювали основні завдання на 2009-й.

16 квітня 2009, 15:00

Бойовим гопаком займалися ще запорізькі козаки

Сьогодні ж це бойове мистецтво значно поступається у популярності східним єдиноборствам. Проте у нашій державі ще залишились продовжувачі славетних козацьких традицій. На прес-конференції одного з них – Верховного вчителя бойового гопака Володимира Пилата – побували і наші кореспонденти.

16 квітня 2009, 15:00

Вогонь – стихія, з якою жартувати не варто

Ця істина усім відома ще зі шкільної лави, проте часто люди нею нехтують, що призводить до надзвичайних ситуацій. Добре, коли обходиться без людських жертв, втім, перспектива втрати майна під час пожежі теж нікого не радує.

16 квітня 2009, 15:00

Четвер перед Великоднем, який у народі називають «чистим», якраз співпав із першим навчальним днем після шкільних весняних канікул

Цього дня всі учні 8-ї загальноосвітньої школи прибирали парк, що знаходиться неподалік їхнього навчального закладу. Саме там – і могила видатного полтавця Панаса Мирного, ім'я якого носить 8-а школа.

16 квітня 2009, 15:00

Пам'ятник Іванові Мазепі зводитимуть після проведення заходів до 300-річчя Полтавської битви

На черговій сесії міської ради депутати зупинили дію минулорічного рішення про погодження місця розташування пам'ятника гетьману в Полтаві до 10 липня. Депутати погодили це, аби уникнути створення будівельного майданчика на одній з найгарніших площ міста під час заходів по відзначенню 300-ліття битви.

16 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію