Архів новин за 13.04.2009

В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді полтавських дітей долучали до прекрасного

Там вони слухали класичну музику у виконанні одного із найвідоміших музичних колективів країни – державного камерного оркестру «Київські солісти». Чому цей захід організатори назвали «уроком добра», знають наші журналісти.

13 квітня 2009, 15:00

Цього року Полтава особливо багата на визначні дати

Окрім першоквітневих урочистостей до 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя і майбутніх планів щодо відзначення 300-річчя Полтавської битви свої ювілеї є і у шкіл міста. Зокрема, цього року дитячій музичній школі №2 виповнилося 45 років. На урочистий концерт, присвячені цій даті, завітала і наша знімальна група.

13 квітня 2009, 15:00

Фінішував фотоконкурс «Міс Конкорд – 2009»

Змагання організував торговельно-розважальний центр «Конкорд», а от святкову програму та урочисте нагородження п'яти найгарніших переможниць конкурсу бачила і наша знімальна група.

13 квітня 2009, 15:00

Зауваження та доповнення до тематико-експозиційного плану залу «Козацька держава до подій Великої Північної війни 1648-1700 років» розглядали на засіданні розширеної художньої ради міста

Відкриється однойменна зала в музеї історії Полтавської битви. На засіданні, зокрема, вирішували питання щодо денного та штучного освітлення залу та ряд інших питань.

13 квітня 2009, 15:00

Аби отримати додаткові прибутки на реалізації продовольчих товарів, суб'єкти господарювання вживають додаткових, проте – незаконних заходів – штучно підвищують ціни

Цього року подібні випадки були зафіксовані на 45 точках міста, зазначають у державній інспекції по контролю за цінами в області. Результат систематичних рейдів останньої – накладення штрафів на загальну суму 217 тисяч гривень.

13 квітня 2009, 15:00

Останнім часом міська влада та й самі мешканці багато говорять про підготовку Полтави до приїзду туристів

В цьому контексті дещо незвичний вигляд має вулиця Леніна, а саме – той її відрізок, який з'єднує центральну частину міста та Поділ. Схили, що розташовуються понад відомою всім полтавцям бруківкою, особливо похмуро виглядають восени та взимку, коли немає зелені та дерева стоять без листя. Чимало полтавців, проїжджаючи бруківкою, сподіваються на те, що картина зміниться навесні. Втім, справа тут – не лише за природою. Чого не вистачає для того, аби одній з найдавніших у Полтаві доріг не соромно було зустрічати іноземних гостей, знає Юлія Лис.

13 квітня 2009, 15:00

Інспекція по контролю за благоустроєм міста провела черговий рейд будмайданчиками Полтави

Цього разу перевіряли дотримання відповідних норм у промислових районах. Результати – численні порушення положень про благоустрій.

13 квітня 2009, 15:00

Полтава посиленно готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви, говорять представники міської влади

Про те, як саме проходить підготовка, говорили у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі. Торкнулися під час засідання і розслідування суботнього акту вандалізму у парку на Соборному майдані.

13 квітня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію