Архів новин за 5.03.2009

Полтавська галерея «Арта» зустрічає весну по-своєму

Тут напередодні 8 березня відкрилася виставка «Подих весни». До її створення руку доклали художники з трьох міст: Полтави, Києва та Львова. Що особливого в ній побачили наші журналісти, далі у випуску.

5 березня 2009, 15:00

Не за горами Міжнародний жіночий день 8 березня

Тож чоловіки заздалегідь починають готуватися до нього або й, власне, вже вітають прекрасну половину людства. Не виключення – і Октябрська райрада. Сьогодні привітання, квіти та подарунки отримували жінки-Герої Соціалістичної праці, інваліди Великої Вітчизняної війни та вдови Героїв Радянського Союзу.

5 березня 2009, 15:00

Студія «Місто» змінила своє місце розташування

Новосілля відзначали з гостями та урочистостями. Поздоровити працівників Студії прийшов і міський голова Андрій Матковський, він з нагоди переїзду подарував плазмовий телевізор. А принагідно очільник Полтави привітав і жіночу половину телестудії зі святом 8 березня.

5 березня 2009, 15:00

Майже століття працює Державний архів Полтавської області

Серед інших документів в його фондах зберігаються й папери з грифом «секретно». Це – таємниці державного значення. Доступ до них мають лише працівники архіву. Які умови необхідні для зберігання архівних документів та як нині можна отримати інформацію про коріння своєї родини – спеціальний матеріал наших кореспондентів.

5 березня 2009, 15:00

Процес підготовки науковців вищих категорій має бути безперервним

А робота вчених рад, які відповідають за поповнення рядів кандидатів та докторів наук, в Україні та в Полтавській області зокрема потребує певного вдосконалення. Про це та інше говорилося на спеціальному засіданні ради ректорів області, яке пройшло у Національному технічному університеті.

5 березня 2009, 15:00

Кілька десятків молодиків із Дніпропетровська пограбували продуктовий магазин у Полтавському регіоні

В ході розслідування справи правоохоронцями з'явилася інформація про те, що хлопці насправді їхали до Полтави, аби взяти участь у неофіційних кулачних боях.

5 березня 2009, 15:00

Криміногенна обстановка по Полтаві минулого року порівняно з 2007-им дещо стабілізувалася

І це – завдяки співпраці правоохоронців з активістами громадських формувань. На території міста нині функціонує 26 пунктів охорони правопорядку, говорять представники міської влади. Підсумки роботи громадських формувань підбивали сьогодні у міськвиконкомі під час засідання міжвідомчої комісії з питань сприяння забезпеченню належного правопорядку.

5 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію