Архів новин за 3.03.2009

Протистояння зими з весною традиційно приносить додатковий клопіт співробітникам Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, а саме – вихід любителів зимової риболовлі на лід

Наразі лід на Ворсклі, принаймні, в межах міста, надзвичайно тонкий, тому ем-ен-есники проводять профілактичні рейди річкою, аби донести до рибалок усю небезпеку такого відпочинку.

3 березня 2009, 15:00

Незважаючи на економічну кризу на перехресті вулиць Красіна та 23-го вересня уже за півроку з'явиться новий продуктовий магазин

Він буде одноповерховий та матиме паркувальний майданчик для відвідувачів. Мешканці ж прилеглих будинків, запевняють забудовники, окрім магазину отримають ще й гарний благоустрій навколишньої території.

3 березня 2009, 15:00

Світова фінансова криза позначилась на роботі всіх галузей, зокрема, і медичній

На одному з інтернет-сайтів з'явилася інформація, що хворих нині годують на менше ніж гривню на день, зокрема, у Кременчуці. Начальник управління охорони здоров'я міськвиконкому Сергій Котов говорить, наразі ситуація – не з кращих, проте показники фінансування хворих, зокрема, харчування останніх, – вищі, ніж оприлюднили кременчужани.

3 березня 2009, 15:00

Завдяки громадським формуванням уже в цьому році правоохоронці розкрили 26 злочинів та зафіксували близько 600 адміністративних правопорушень

Нині на Полтавщині нараховують майже 9 тисяч членів громадських формувань. Їх кращих представників відзначали головні правоохоронці та керівники міста й області.

3 березня 2009, 15:00

3 березня за рішенням 48-го конгресу Міжнародного літературного Пен-клубу у багатьох країнах відзначають Всесвітній День письменника

Ця традиція бере свій початок з 1989 року. З якими досягненнями до цього дня підійшли полтавські поети та прозаїки – матеріал наших кореспондентів.

3 березня 2009, 15:00

У ювілейний рік відзначення подій Полтавської битви остання стає ключовою темою для обговорення у різних колах

Так і сьогодні у полтавській бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся історичний діалог на тему «Полтавська битва через призму трьох століть». Організатори заходу зазначають, що мали на меті не лише ознайомити школярів з фактами історії, але й почути їхні оцінки.

3 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію