Архів новин за 28.03.2009

У Полтавській Галереї мистецтв відбулася презентація альманаху творів молодих авторів «Острови – 2»

Друге число видання вмістило і поезію, і прозу полтавських молодих письменників. Всього 15 авторів представили свою творчість на сторінках чергової збірки, яку упорядкувало й ініціювало до видання Полтавське відділення Спілки письменників України.

28 березня 2009, 15:00

В ніч з 29 на 30 березня, а точніше, о 3 годині ранку вся Україна переведе стрілки годинників на годину вперед

Тобто, самим перейде на літній час. Історію розділення часу на літній та зимовий і його вплив на організм людини досліджували цього тижня наші журналісти.

28 березня 2009, 15:00

В Полтаві говорили про перспективи впровадження в шкільну та освітню системи інтернет-лабораторій, покликаних підвищити кваліфікацію, сприяти обміну між вчителями та працівниками освіти професійним до

Це було одним з головних питань, що розглядали на круглому столі, який відбувся в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

28 березня 2009, 15:00

Уже за два тижні полтавські одинадцятикласники завершать навчання у школах

Аби майже місяць готуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів у травні педагоги обіцяють проводити індивідуальні та групові консультації. Детальніше про особливості цьогорічної випускної та вступної кампаній – у нашому наступному сюжеті.

28 березня 2009, 15:00

5 років стояв по вулиці Сакко, 27 будинок, знести який міськвиконком постановив ще у 2004 році

Але завдяки зверненню селищного комітету та втручанню нашої телекомпанії стару споруду знесли настільки швидко, що ми не встигли відзняти саме знесення. Втім, найголовніше - це результат, говорять місцеві мешканці.

28 березня 2009, 15:00

Кінець березня – початок квітня – період наймасовішого продажу першоцвітів

Якщо до 8 березня активно торгували занесеними до Червоної Книги підсніжниками із самого Криму, то наразі – пропонують регіонально рідкісну для Полтавщини проліску. Нині в області, навіть у місцях, де їх і росло багато, цих першоцвітів просто немає, кажуть екологи. Якщо ж вдома весняні квіти можуть простояти кілька днів, то у лісі вони квітнуть місяць. У Києві настільки масово першоцвітами вже не торгують, зазначають природоохоронці, а ось у Полтаві ще треба роз'яснювати і продавцям, і покупцям, що це незаконно і загрозливо.

28 березня 2009, 15:00

Корпусний парк став першим, з якого комунальне підприємство «Декоративні культури» розпочало очищати дерева від омели

Раніше рослина-паразит, яка з'являлася на гілках дерев, знищувала десятки насаджень. І особливо від цього страждали парки. Тепер же у Полтаві увели практику звільнення дерев від омели. Наскільки вона дієва, знають наші кореспонденти.

28 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію