Архів новин за 27.03.2009

Геній українського народу Тарас Шевченко не лише знав, але й товаришував з не менш визначним українцем Миколою Гоголем

Такою є думка відомого гоголезнавця та науковця Ренати Смирнової. Свої докази на підтвердження цього вона представила на День Гоголя, що пройшов в музеї Івана Котляревського.

27 березня 2009, 15:00

27 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день театру

Це – не просто професійне свято майстрів сцени, це – свято мільйонів глядачів. Більше 70-ти театральних колективів України щовечора запрошують своїх глядачів в країну відкриттів, показують їм героїв нашого часу, знайомлять зі скарбами класики та примушують замислитись про життя та себе в ньому. Про проблеми, перспективи та досягнення Полтавського обласного театру імені Гоголя в день свята дізнавалися В'ячеслав Джиган та Сергій Бовтік.

27 березня 2009, 15:00

Великі штрафи за порушення правил дорожнього руху лякають не всіх водіїв

Причина чергової дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася у Полтаві напередодні вихідних, – свідчення чергового недотримання правил. Сталася ДТП близько 8-ої ранку на одній з найбільш жвавих вулиць – вулиці Леніна. Без потерпілих не обійшлося.

27 березня 2009, 15:00

Спецпідрозділ «Сокіл» відзначив свою 15 річницю

1994-го цей елітний загін МВС створили спеціально для боротьби з організованою злочинністю. За цей час бійці «Сокола» провели тисячі операцій, під час яких затримали майже десять тисяч злочинців. Сьогодні вітали бійців і в Полтавському управлінні по боротьбі з організованою злочинністю.

27 березня 2009, 15:00

«Виміряй свій тиск – скажи інсульту НІ!» – саме під такою назвою на території всієї України проходить акція

Покликана вона привернути увагу населення до проблеми високого артеріального тиску як головного фактору виникнення інсульту. Полтавська область стала 21-им регіоном України, де масово пройшла ця кампанія. Про її основні цілі говорили на прес-конференції в головному управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації.

27 березня 2009, 15:00

28 березня в усьому світі пройде «Година Землі»

Акція, якій всього три роки, нині – одна з найбільших у світі. Вже втретє усю громадськість попросять на годину вимкнути світло у домівках, офісах, знестумити електричні прилади, об'єкти, які підсвічуються, навіть Ейфелева вежа у Парижі, Біг Бен у Лондоні, будівля Опери в Австралії та ще десятки споруд-гігантів з 20.30 до 21.30 поринуть у темряву.

У Полтаві вперше «Годину Землі» планують провести організовано: молоді доносять інформацію про те, з якою метою вона проводиться, відповідно, просять, аби молоді люди доносили відомості й до старших. У такий спосіб намагаються боротися з глобальним потеплінням. Про кампанію, покликану зберегти Землю, та її реалізацію по-полтавськи – наші журналісти далі.

27 березня 2009, 15:00

Більш ніж 18 з половиною мільйонів – стільки заборгували полтавські підприємства до Пенсійного фонду

Проблеми погашення недоїмки до Пенсійного фонду наприкінці робочого тижня обговорювали у міськвиконкомі.

27 березня 2009, 15:00

Двомісячник чистоти та благоустрою впритул наближається до кожного полтавця

З часу підписання розпорядження міським головою двомісячник вже дав про себе знати конкретними результатами. Лише ГЖЕДами за останні дні ліквідовано понад 20 стихійних сміттєзвалищ, триває робота з прибирання піску під бордюрами, а з суботи у місті вже почнуться масові прибирання – суботники. Для ознайомлення з планами міської влади щодо наведення порядку у Полтаві у стінах виконавчого комітету пройшла нарада. Заступник міського голова Тамара Плужник на неї запросила найбільших підприємців центральної частини міста.

27 березня 2009, 15:00

В області знову зростуть тарифи на послуги централізованого опалення та постачання гарячої води

Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії депутати обласної ради. Як проходило голосування і наскільки більше доведеться платити за відповідні комунальні послуги жителям області та міста знає Максим Яров.

27 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію