Архів новин за 24.03.2009

У Полтаві пройшов черговий літературний вечір

«Якщо помиляється конструктор – від цього потерпає тільки конструкторське бюро, якщо ж помиляється економіст – боляче всім» – говорить полтавський літератор Анатолій Мусійченко. У центральній міській бібліотеці у вівторок пройшов літературний вечір, під час якого економіст та письменник ділився своїми думками із учнями навчальних закладів міста.

24 березня 2009, 15:00

Виховання поваги до подвигу народу в роки війни має формуватися у свідомості учнівської молоді не тільки 9 Травня

Оточувати ветеранів увагою і турботою слід постійно. Саме такою тезою керувалися організатори міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий твір на тему «Безсмертний подвиг українського народу». В 3-ій міській школі сьогодні нагороджували його переможців та призерів.

24 березня 2009, 15:00

У Полтаві завершилася виставка видатного художника сучасності, єдиного українця, включеного до британського рейтингу «100 геніїв сучасності» Івана Марчука

Його картини зібрали рекордну для Полтави кількість відвідувачів – за 24 дні їх бачили 2 з половиною тисячі полтавців та гостей міста. В останній день роботи експозиції Іван Марчук спілкувався з цінителями мистецтва.

24 березня 2009, 15:00

Усередині лютого в Україні зареєстрували більш ніж 900 тисяч безробітніх

За прогнозами спеціалістів, до кінця року їх кількість досягне показника у 3 мільйона осіб, – говорять представники Полтавської обласної організації Партії регіонів. Проти погіршення рівня життя політична сила планує провести акцію протесту під назвою «Криза – стоп!».

24 березня 2009, 15:00

23 березня своє професійне свято відзначали працівники культури і аматори народного мистецтва

Вітали і нагороджували кращих у виставковій залі міського будинку культури.

24 березня 2009, 15:00

Аби допомогти випускникам полтавських шкіл визначитися з майбутньою професією, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів виставку-презентацію «Освіта–2009»

Як зазначають організатори заходу, цього року на ній представили майже всі вищі навчальні заклади, більш активно себе презентували і професійно-технічні училища. Що випускникам шкіл можуть запропонувати у Полтаві, знає Крістіна Криженко.

24 березня 2009, 15:00

Виконання обласного бюджету 2008 року та коригування тарифів на послуги централізованого опалення та постачання гарячої води – головні питання, які розглянули депутати обласної ради

Напередодні позачергової сесії, яка відбудеться 27 березня, учасники зібрання обговорили ці питання під час спільного засідання постійних комісій.

24 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію