Архів новин за 21.03.2009

Позитив, мелодизм та гармонія – саме ці враження та емоції обіцяє слухачам альбому гурт «Forgotten Symphony»

Він відзначив початок весни випуском свого дебютного диску «7%». Філософія гурту – пізнання світу та пробудження в людини справжніх почуттів, вогню сердець, глибокого та прозорого світла душі, говорять учасники колективу. Подробиці з прес-конференції гурту «Фоготтен сімфоні» – у нашому наступному матеріалі.

21 березня 2009, 15:00

Більше 40 учасників, композиторів зі всієї України, зібралися у суботу на 2-му відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю композиторів пісенного жанру «Журавлиний ключ»

Почесне журі в будинку культури залізничників відбирало кращих з кращих для участі в гала-концерті фесту.

21 березня 2009, 15:00

В рамках великого Всеукраїнського концертного туру до Полтави завітали учасники 2-ї української «Фабрики зірок» на чолі з Народною артисткою Наталею Могилевською

Полтавці почули як вже відомі пісні співачки, так і зовсім нові, а також хіти самих «фабрикантів».

21 березня 2009, 15:00

370-річчя від Дня народження українського гетьмана Івана Мазепи відзначили у Полтаві не тільки представники влади

Наприклад, для школярів у центральній міській бібліотеці провели урок-роздум «Іван Мазепа: людина, гетьман, політичний діяч», під час якого учні преглянули фільм та прослухали лекцію від краєзнавців.

21 березня 2009, 15:00

На кожного українського споживача щороку припадає як мінімум 3 кілограми модифікованих продуктів

Окрему небезпеку для життя і здоров'я людини становлять товари, термін придатності яких закінчився. Незважаючи на контроль за якістю продуктів харчування, що виходять на споживчий ринок, у цій сфері ще є значні прогалини. Лише за минулий рік до адміністративної відповідальності за реалізацію прострочених товарів притягнуто понад 1800 осіб. Працівники ветеринарної міліції при головному управлінні МВС в цьому році вже викрили підпільний цех у Чутово і вилучили партію прострочених товарів у супермаркеті Полтави.

21 березня 2009, 15:00

Ким насправді є мігранти з України для самих українців

Тягарем для держави чи людьми зі своїми вимушеними обставинами? Різні відповіді на ці питання можна було почути під час конференції, присвяченій допомозі мігрантам та питанням запобігання трудовій міграції. Які проблеми з людьми, що повертаються з-за кордону чи тільки їдуть туди, виникають нині, знають наші кореспонденти.

21 березня 2009, 15:00

В Полтаві офіційно розпочався двомісячник чистоти та благоустрою

Щороку місто силами комунальників, працівників органів місцевого самоврядування, небайдужих полтавців прибирають та відновлюють його благоустрій після зими. Першим на заклик міської влади відреагували у Київському районі Полтави.

21 березня 2009, 15:00

Ще один, цього разу – останній звіт про виконання міського бюджету за 2008 рік заслухали учасники громадської колегії при міськвиконкомі

Доповіла про його реалізацію заступник міського голови Ольга Вакула. Втім, додаткові питання, які виникали у членів громадської колегії, були адресовані й іншим представникам міської влади.

21 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію