Архів новин за 19.03.2009

До Всесвітнього дня поезії, який відзначається 21 березня, в літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка пройшов поетичний конкурс

Його незвичність полягала в тому, що учасники змагання декламували вірші різними мовами: починаючи від російської, закінчуючи німецькою.

19 березня 2009, 15:00

Весна, виявляється, має притаманний лише цій порі року специфічний запах

З приходом весни все оживає та оновлюється. У природи свої зміни, позитивні. А от вплив змін пір року на організм людини дещо інший. Зараз, за словами лікарів, кількість скарг від пацієнтів збільшилась. Вони, в основному, на втомлюваність, слабкість та загострення хронічних хвороб. Як прихід весни впливає на природу та здоров'я людини, досліджували В'ячеслав Джиган та Альберт Івлєв.

19 березня 2009, 15:00

10-річного хлопчика, який провалився під кригу на озері глибиною у шість метрів, врятували два його товариші

Потопаючого спершу намагався самотужки врятувати його друг, але сам провалився під лід. Яким чином двом хлопчакам з Нових Санжарах – 11-ти та 12-ти років – вдалося врятувати свого товариша, знає Інна Безугла.

19 березня 2009, 15:00

Вуличне виховання замінять культурним дозвіллям

Актуальним у колах освітян і громадських організацій, що опікуються навчально-виховними питаннями, є роль так званого вуличного виховання. Зменшити його негативний вплив можна за рахунок організації змістовного дозвілля дітей. Саме це питання підіймали учасники ІІІ обласного форуму учнівського самоврядування, що пройшов в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

19 березня 2009, 15:00

20 березня виповнюється 370 років від Дня народження гетьмана України Івана Мазепи

Представники партійних та громадських організацій напередодні у педагогічному університеті провели круглий стіл, на засіданні якого обговорювали, чи виправдана історією ця суперечлива постать.

19 березня 2009, 15:00

Свій 10-річний ювілей сьогодні відзначила Полтавська філія Міжрегіональної академії управління персоналом

На святкування, які пройшли у приміщення Лялькового театру, прибули представники міської влади, судівських та виконавчих органів. До речі, у кожному з них працюють випускники цього вузу. Привітати одну зі своїх найкращих філій приїхав і ректор академії Валерій Захожай. Ким саме пишається академія на теренах Полтавщини, знають наші кореспонденти.

19 березня 2009, 15:00

Національна комісія регулювання електроенергетики з 1 квітня підвищила тариф для населення

Щоправда, це стосується лише тієї його частини, яке споживає щомісяця понад 400 кВт/г. Збільшення – в більш як 3 раза – до 76 грн. 26 коп. (з ПДВ) за 1000 кВт/г.

19 березня 2009, 15:00

Водії та кондуктори, які обслуговують понад 100 маршрутів міста, зможуть справляти природні потреби в облаштованих біотуалетах

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому Микола Дубинка пояснює, що 10 біотуалетів були придбані за кошти приватних перевізників, тому для останніх і працівників тролейбусного депо відвідування туалетів буде безкоштовним.

19 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію